Nici rewitalizujące PDO

Dives Med. Art. Grade Premium

Dlaczego nici liftingujące PDO nazywane są włóknem młodości? Pobudzają proces neokolagenezy, czyli produkcję kolagenu i elastyny, a więc białek odpowiedzialnych za jędrność i napięcie skóry. Jako stymulatory tkankowe o wysokim profilu jakości i bezpieczeństwa, posiadają certyfikat medyczny CE i KFDA. Dives Med. Art. Grade Premium to nic innego, jak nici z polidioksanonu, które pozwalają uzyskać imponujący efekt liftingu, przywracając cerze naturalny blask. A to wszystko dzięki nowoczesnej technice implantacji zgodnie z naturalną linią napięcia skóry.

Nici liftingujące PDO inicjują produkcję białek podporowych skóry. Wykonane zostały z trwałego i syntetycznego włókna polidioksanonu. To substancja w pełni bezpieczna, biodegradowalna i całkowicie biozgodna. Wspiera proces rewitalizacji dzięki właściwościom kolagenotwórczym. Tym samym tworzy podskórny stelaż wygładzający i chroniący przed grawitacyjnym wiotczeniem tkanek. W efekcie można zaobserwować wyraźną poprawę objętości skóry oraz stopniowe odmłodzenie.

Nici PDO czyli „WŁÓKNO MŁODOŚCI”

Czy nici PDO są skuteczne? Tak, potwierdzają to liczne badania kliniczne. Tzw. włókna młodości znajdują zastosowanie w wielu gałęziach medycyny i chirurgii, co świadczy o ich wysokim bezpieczeństwie i niskiej inwazyjności. Poza tym rozpuszczają się samoistnie w skórze w ciągu 6-8 miesięcy, natomiast rezultaty terapii w gabinecie Walczak Beauty Point w Warszawie mogą utrzymywać się nawet 2 lata.

Nici rewitalizujące – Walczak Beauty Point Warszawa

Czy nici PDO są skuteczne? Tak, potwierdzają to liczne badania kliniczne. Tzw. włókna młodości znajdują zastosowanie w wielu gałęziach medycyny i chirurgii, co świadczy o ich wysokim bezpieczeństwie i niskiej inwazyjności. Poza tym rozpuszczają się samoistnie w skórze w ciągu 6-8 miesięcy, natomiast rezultaty terapii w gabinecie Walczak Beauty Point w Warszawie mogą utrzymywać się nawet 2 lata.

Zastosowanie specjalistycznej techniki implantacji nici rewitalizujących PDO pozwala uzyskać efekty zbliżone do liftingu chirurgicznego. Ich unikalna budowa i starannie opracowany splot zapewniają równomierne wchłanianie oraz wysoką stabilność w długim czasie. Tego typu stymulatory tkankowe zawieszane są na cienkościennych, japońskich igłach, co znacząco ułatwia precyzyjne wprowadzanie ich pod skórę. Następnie pobudzają produkcję białek podporowych skóry (elastyny i kolagenu), pozytywnie wpływając na poziom ujędrnienia i napięcia. Dochodzi do spowolnienia procesów starzenia.

Dlaczego nici liftingujące PDO to dobre rozwiązanie?

Na szczególną uwagę zasługuje budowa nici DIVES MED. Powstały z syntetycznego włókna polidioksanonu (PDO), które nie tylko jest bezpieczne i łatwe w użyciu, ale także wykazuje wiele cennych właściwości. Wspiera naturalny proces odmłodzenia, ograniczając grawitacyjne wiotczenie tkanek. Skóra staje się bardziej jędrna, napięta i pełna blasku. Co więcej, pacjenci nie muszą martwić się przerostami czy zbliznowaceniami. Ryzyko alergii także znajduje się na niskim poziomie.

Kiedy warto zastosować nici liftingujące PDO? W celu dokonania korekty okolicy jarzmowej, poprawy owalu twarzy, redukcji podwójnego podbródka czy uniesienia brwi. Doskonale sprawdzą się w przypadku zmarszczek mimicznych i marionetki, utraty jędrności skóry dekoltu czy wiotkości szyi. Służą do remodelingu ciała, silnej rewitalizacji tkanek z widocznym zagęszczeniem oraz zmniejszenia fałd nosowo-wargowych. Ograniczają widoczność średnich i głębokich bruzd.

Rodzaje nici rewitalizujących PDO Warszawa:

Mono – nić zbudowana z pojedynczego włókna PDO połączonego z wysokiej jakości igłą.

Mono Eye Cannula – nić zbudowana z pojedynczego włókna PDO umieszczonego w komfortowej kaniuli.

Mono Screw – nić tworzy pojedyncze włókno PDO skręcone spiralnie wokół wysokiej jakości igły.

Mono Eye Screw Cannula – nić powstała z pojedynczego włókna PDO spiralnie skręconego i umieszczonego w kaniuli

Tornado Screw Twin – nić składa się z podwójnego włókna PDO skręconego spiralnie wokół wysokiej jakości igły.

Nici liftingujące PDO Warszawa – jak długo utrzymuje się efekt?

Terapia z wykorzystaniem nici PDO może okazać się pomocna dla osób chcących wygładzić zmarszczki i bruzdy, odmłodzić i rozjaśnić skórę lub dokonać pełnego liftingu. Efekty zabiegu utrzymują się od 6 miesięcy do nawet 2 lat. Nici nie są widoczne ani wyczuwalne, a po kilku miesiącach całkowicie się wchłaniają. Nie pozostawiają blizn czy zrostów. Wśród przeciwwskazań do stosowania stymulatorów tkankowych znajdują się: ciąża/laktacja, stany zapalne skóry i tkanki podskórnej, choroby autoimmunologiczne, zaburzenia krzepliwości krwi itp.

Skład:

Polidioksanon

Rodzaje nici:

DIVES MED – ART. GRADE PREMIUM – MONO SCREW

Pojedyncza nić PDO skręcona spiralnie wokół wysokiej jakości igły do silnej rewitalizacji skóry. Nitka Mono Screw posiada tzw. „pamięć skrętu” co gwarantuje jej spiralne ułożenie wewnątrz tkanki i uzyskanie delikatnego działania wolumetrycznego. Ze względu na swoje działanie rozprężające rekomendowana jest do mocniejszego remodelingu jak i do niwelowania głębszych zmarszczek i bruzd.

Wskazania

– silna rewitalizacja skóry z widocznym zagęszczeniem – redermalizacja skroni i okolicy oczu – lifting brwi – średnio-głębokie zmarszczki i bruzdy – korekta okolicy jarzmowej – poprawa owalu twarzy – redukcja podwójnego podbródka – zmarszczki i wiotkość szyi – zmarszczki i utrata jędrności skóry dekoltu – remodeling ciała

TYP

MONO SCREW Igła

GRUBOŚĆ/DŁUGOŚĆ IGŁY/DŁUGOŚĆ NICI/USP

30G/25mm/30mm/7-0 29G/38mm/50mm/6-0 27G/50mm/70mm/5-0 26G/90mm/150mm/5-0

LICZBA WŁÓKIEN

Pojedyncza, spiralnie skręcona, sterylna nić polidioksanonu

TYP NOŚNIKA

Igła

CZAS METABOLIZACJI

6-8 miesięcy

MIEJSCE APLIKACJI

Twarz, okolica oczu, okolica ust, szyja, dłonie, CIAŁO

DIVES MED – ART GRADE PREMIUM – CAVERN FILL CANNULA

Medyczne nici PDO do silnej rewitalizacji skóry o wolumetrycznym kształcie mocno-skrętnej spirali. Nić zbudowana jest z pojedynczego włókna PDO silnie i gęsto skręconego spiralnie wokół wysokiej jakości kaniuli, zapewniającej bezpieczeństwo i łatwość implantacji.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA NA TWARZY

– zmarszczki mimiczne i grawitacyjne – fałdy nosowo – wargowe – zmarszczki marionetki – korekta okolicy jarzmowej – zwiotczenie skóry w obszarze poniżej żuchwy

TYP

MONO Kaniula

GRUBOŚĆ/DŁUGOŚĆ IGŁY/DŁUGOŚĆ NICI/USP

29G/38mm/50mm/6-0

LICZBA WŁÓKIEN

Pojedyncza, spiralnie skręcona, sterylna nić polidioksanonu Kaniula

Czas metabolizacji

6-8 miesięcy
NICI PDO DIVES MED
Rezerwuj wizytę

Cennik

Do każdego zabiegu znieczulenie jest bezpłatne.

Mezoterapia igłowa – zabiegi na twarz, szyję, dekolt, dłonie

Biostymulatory tkankowe

Umów się na wizytę!

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub umówić wizytę poprzez serwis Booksy.