Mezoterapia igłowa

Mezoterapia w Walczak Beauty Point

Mezoterapia to zabieg polegający na bezpośrednim wstrzyknięciu odpowiednich preparatów leczniczych we właściwym stężeniu i składzie w miejsca objęte zmianami. Metoda ta została spopularyzowana w latach siedemdziesiątych XX wieku i od tamtego czasu stanowi jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w dermatologii estetycznej, zarówno w celach estetycznych jak i profilaktycznych.

Jak wygląda zabieg?

Substancje są wstrzykiwane w problematyczne miejsce w małej ilości. W mezoterapii wykorzystuje się specjalne koktajle z zawartością witamin, aminokwasów, oligoelementów, kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego, krzemu, enzymów i wyciągów tkankowych. Odpowiednio skomponowane substancje odżywcze rewitalizują skórę, pobudzając jej naturalne zdolności regeneracyjne.
Przed wykonaniem zabiegu pacjent zostaje poddany działaniu kremu znieczulającego. Następnie preparat jest mechanicznie wstrzykiwany w okolice twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, okolice oczu lub skróry głowy przy użyciu strzykawki z cienką, bardzo krótką igłą.

W czasie zabiegu w miejscach wstrzyknięć tworzą się niewielkie bąbelki wypełnione zastosowanymi substancjami. Wchłaniają się one szybko i po 2-3 dniach ewentualne zaczerwienienia skóry zanikają. Jeśli igła trafi w naczynko, pojawia się w tym miejscu siniak, ale ustępuje on po około 3 dniach. Po zabiegu przez około tydzień należy unikać działania promieniowania słonecznego, nie wolno też korzystać z solarium. Miejsca narażone na kontakt ze słońcem trzeba zabezpieczać kremami z filtrem UV.

Mezoterapia umożliwia szybkie, niechirurgiczne poprawienie kondycji skóry, która po zabiegach sprawia wrażenie odmłodzonej, świeżej i wypoczętej.

Zalecane jest wykonanie zabiegu w serii 4 do 6 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Po kilku zabiegach efekty mezoterapii są zaskakujące! Częstotliwość i ilość zabiegów oraz dobór preparatu jest ustalana przez naszego specjalistę dostosowując je do indywidualnych potrzeb gościa.
Objawy starzenia, zmarszczki, wiotkość skóry, utrata elastyczności i nawilżenia skóry, która pogłębia się wraz z upływem lat. Zastrzyki wykonuje się w okolicach twarzy, szyi i dekoltu oraz na grzbietach dłoni. Dostarczenie skórze odpowiednich substancji odżywczych powoduje usprawnienie metabolizmu komórek, stymulację fibroblastów i produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto koktajl optymalnie nawilża i odżywia skórę. Najczęściej konieczne jest wykonanie trzech zabiegów w dwutygodniowych odstępach, a następnie 3 zabiegi co miesiąc i zabieg podtrzymujący efekt leczenia co 3-6 miesięcy; Cellulit. Substancje czynne (kofeina, nostrzyk, rutyna, prokaina, wyciąg z karczocha, enzymy lipolityczne) są wprowadzane w miejsca objęte cellulitem – uda, pośladki i biodra. Wstrzyknięte substancje poprawiają przemianę materii, stymulują mikrokrążenie i eliminują tkankę tłuszczową. Zabiegi należy wykonywać 1-2 razy w tygodniu co 2-4 tygodnie, następnie 4 zabiegi co dwa tygodnie i 2-4 zabiegi raz na miesiąc. Rozstępy i blizny. W tym przypadku substancje są wstrzykiwane wzdłuż zmiany chorobowej. Zadowalające efekty przynosi seria kilku zabiegów wykonywanych co miesiąc. Rezultaty są osiągane po 4-6 miesiącach. Po zabiegu miejsce, w które wstrzykiwane były substancje odżywcze, wymaga dokładnego rozmasowania. Łysienie i wypadanie włosów. W leczeniu tych przypadłości wykorzystuje się dekspantenol czy minoksidil, witaminy i oligoelementy. Zastosowana mieszanka odżywia włosy, regeneruje ich strukturę i hamuje proces ich wypadania. Początkowa częstotliwość zabiegów to jedna sesja na tydzień.

• ciąża
• alergia
• zaburzenia krzepliwości krwi
• cukrzyca
• stany zapalne skóry
• opryszczka

Zapraszamy serdecznie do Walczak Beauty Point w Warszawie. Nasi specjaliści z pewnością doradzą najlepszy koktajl zawierający odpowiednią liczbę aminokwasów, kwasu hialuronowego, witamin i innych składników, które odżywią skórę i przywrócą jej dawną jędrność.

Aquashine PTx

Aquashine PTx to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie: stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powoduje wygładzenie skóry. 

 • wygładzenie skóry,
 • odbudowa i regeneracja skóry twarzy,
 • korekta średnich i głębokich zmarszczek,
 • regeneruje zmęczoną i przesuszoną skórę,
 • redukcja bruzd:
  • nosowo-wargowych,
 • przywrócenie kształtu twarzy – zmarszczki na czole i wokół ust,
 • preparat stosowany w celu wygładzenia skóry przez rozluźnienie a także w celu odbudowy i regeneracji skóry twarzy.

To innowacyjny wyrób medyczny, w skład którego wchodzi nieusieciowany kwas hialuronowy oraz kompleks 7 peptydów biomimetycznych, a także kompleks odżywczy 14 witamin. 

Zalecamy wykonanie 3 zabiegów w odstępie 1 miesiąca. Następnie 1 zabieg co 4 miesiące.

Efekt uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji pacjentki – do około 9-12 miesięcy.

Standardowo zaczynamy zabieg od demakijażu, następnie nakładamy krem znieczulający. 

Po ok 15 minutach odtłuszczamy i dezynfekujemy skórę poddawaną zabiegowi. 

Mezoterapia w Walczak Beauty Point jest wykonywana najcieńszymi dostępnymi na rynku igłami importowanymi z Japonii. Dzięki temu komfort zabiegu jest znacznie wyższy.

Bezpośrednio po zabiegu mogą występować: zaczerwienienie, grudki, ślady po wkłuciach, siniaczki. 

Skórę łagodzimy specjalnym kremem po zabiegach medycyny estetycznej.

U większości klientów następnego dnia nie ma śladów po zabiegu.

 

Aby uzyskać optymalne efekty zabiegu oraz bezpieczną rekonwalescencję należy:

 • nie dotykać obszaru zabiegowego „brudnymi rękami”,
 • nie masować skóry,
 • nie nakładać makijażu do 12 godzin po zabiegu,
 • bezpośrednio po zabiegu unikać ekspozycji na naturalne lub sztuczne działanie promieniowania ultrafioletowego oraz korzystania z sauny i basenów
  – stosować bogate kremy regenerujące oraz wysokie filtry UV, 
 • nie stosować środków peelingujących i substancji o właściwościach drażniących do momentu całkowitej rekonwalescencji skóry.

Filorga® NCTF 135HA 

To mezoterapia przeciwstarzeniowa, przeznaczona do intensywnej rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub luźnej skóry, leczenia drobnych zmarszczek oraz do przywracania skórze młodzieńczego blasku. Formuła składa się z 55 wyselekcjonowanych składników aktywnych (witamin, aminokwasów, białek i przeciwutleniaczy), które zapewniają uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta oraz wysoką jakość zabiegu.

• intensywna rewitalizacja
• nawilżenie skóry
• poprawa kolorytu i skóry
• przywrócenie gęstości skóry
• wygładzenie drobnych zmarszczek

Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji następuje stopniowo. Rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Po kilku zabiegach efekty kumulują się, a skóra nabiera blasku, staje się gładsza. Jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

Zaleca się wykonanie 4-6 zabiegach w odstępach 14 dni. Następnie zabieg przypominający po ok 1,5 – 3 miesiącach w zależności od indywidualnych potrzeb.

Efekt utrzymuje się do ok. 1 roku

Kwas hialuronowy 5MG/ML – Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.

13 witamin:

Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia.

Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną.

Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.

6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.

6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.

5 kwasów nukleinowych –  Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.

2 czynniki redukujące – Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka .

23 aminokwasy – Podstawowe składniki budujące białka, m.in. kolagen i elastynę.

CYTOCARE / Revitacare

Preparaty CytoCare (502, 516, 532) różnią się miedzy sobą zawartością kwasu hialuronowego. Mogą być stosowane podczas zabiegów mezoterapii na twarz, szyję, dekolt, grzbiety dłoni. Zastosowanie kuracji preparatami CytoCare wspomaga dobre odżywianie komórek skóry, nadaje skórze młody wygląd i opóźnia procesy starzenia. CytoCare 532 jest intensywnie działającym preparatem z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego (30mg/5ml), co pozwala na głęboką odnowę skóry i doskonałe jej nawilżanie. . Kompleks witamin zawartych w preparacie wykorzystywany w mezoterapii wspomaga działania antyutleniające, oraz stymuluje rozwój komórek skóry.

• spłyca nawet głębsze zmarszczki
• intensywne zagęszcza i regeneruje skórę właściwą
• głęboko nawodnia
• zapobiega pojawieniu się “pierwszych zmarszczek”
• utrzymuje biologiczną równowagę skóry
• zapewnia intensywne odżywianie skóry
• zapewnia promienność i blask

Najlepsze efekty przynosi przeprowadzenie 4 zabiegów co 2 tygodnie, podtrzymująco 1 zabieg co 1,5-3 m-ce.

Efekt utrzymuje się do ok. 1 roku

 • Kwas hialuronowy 32 mg
 • Witaminy
 • Nieorganiczne sole
 • Aminokwasy

DERMAHEAL – Mezoterapia Biomimetyczna

Marka Dermaheal to wysokiej jakości i zaawansowane technologicznie produkty stworzone w laboratoriach Caregen. Ich innowacyjna formuła zawiera jedyne w swoim rodzaju czynniki wzrostu i peptydy biomimetyczne jak również niespotykaną dotąd liczbę składników aktywnych. Produkty Dermaheal to linia preparatów stosowanych w mezoterapii przeciw starzeniu się skóry, przebarwieniom skórnym, w redukcji cellulitu i lokalnych otłuszczeń i oraz przeciw wypadaniu włosów.

Dermaheal SR

• Działanie przeciwzmarszczkowe
• Zapobieganie starzeniu się skóry
• Skóra trądzikowa o rozszerzonych porach

Dermaheal SR to produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje zmniejszenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawilża suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę wilgoci. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych daje efekt odmłodzenia, zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur sed aliquam libero. Cras accumsan ullamcorper risus vitae blandit. Aliquam vel placerat tortor, vitae luctus odio. Pellentesque at dolor ac quam viverra luctus bibendum nec justo. Nam varius est quis enim consectetur, in dictum odio sagittis. Aliquam ante elit, fermentum non nulla at, tempor tincidunt tellus. Pellentesque vel mollis ex, in fringilla massa. Curabitur ut dignissim nibh. Quisque ex sapien, blandit sit amet dignissim vulputate, sodales ut mauris. Etiam placerat nisi dolor, sit amet cursus nunc consequat bibendum. Morbi rhoncus congue hendrerit. Praesent augue turpis, mollis id justo quis, posuere semper urna. Proin ac velit tincidunt, venenatis mi ac, tempor lacus. Integer sit amet luctus nulla.

Vestibulum euismod mauris sit amet mi tincidunt pretium. Ut venenatis imperdiet dapibus. Suspendisse tincidunt diam mi. Morbi lacus orci, luctus vel luctus vitae, aliquam eu nibh. Proin placerat tellus eu libero fermentum, at pulvinar quam bibendum. Quisque nec sagittis felis, non viverra sem. Ut tincidunt mi vel diam volutpat ultrices. Duis consectetur, lectus vitae luctus maximus, turpis felis commodo sem, vel ultricies felis tortor nec nulla. Mauris eu risus imperdiet, efficitur augue vitae, eleifend mauris. Curabitur eget est dapibus, scelerisque eros quis, ornare augue. Fusce aliquet non nunc feugiat egestas. Duis ac ultricies metus.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur sed aliquam libero. Cras accumsan ullamcorper risus vitae blandit. Aliquam vel placerat tortor, vitae luctus odio. Pellentesque at dolor ac quam viverra luctus bibendum nec justo. Nam varius est quis enim consectetur, in dictum odio sagittis. Aliquam ante elit, fermentum non nulla at, tempor tincidunt tellus. Pellentesque vel mollis ex, in fringilla massa. Curabitur ut dignissim nibh. Quisque ex sapien, blandit sit amet dignissim vulputate, sodales ut mauris. Etiam placerat nisi dolor, sit amet cursus nunc consequat bibendum. Morbi rhoncus congue hendrerit. Praesent augue turpis, mollis id justo quis, posuere semper urna. Proin ac velit tincidunt, venenatis mi ac, tempor lacus. Integer sit amet luctus nulla.

Vestibulum euismod mauris sit amet mi tincidunt pretium. Ut venenatis imperdiet dapibus. Suspendisse tincidunt diam mi. Morbi lacus orci, luctus vel luctus vitae, aliquam eu nibh. Proin placerat tellus eu libero fermentum, at pulvinar quam bibendum. Quisque nec sagittis felis, non viverra sem. Ut tincidunt mi vel diam volutpat ultrices. Duis consectetur, lectus vitae luctus maximus, turpis felis commodo sem, vel ultricies felis tortor nec nulla. Mauris eu risus imperdiet, efficitur augue vitae, eleifend mauris. Curabitur eget est dapibus, scelerisque eros quis, ornare augue. Fusce aliquet non nunc feugiat egestas. Duis ac ultricies metus.

 • 13 witamin,
 • 24 aminokwasy,
 • 5 minerałów,
 • 4 koenzymy,
 • 4 kwasy nukleinowe,
 • 2 czynniki redukujące,

5 peptydów biomimetycznych:

 •  Acetyl Decapeptide-3: stymuluje podziały komórkowe i procesy naprawcze skóry; redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
 • Decapeptide-4 (CG-IDP2): poprawia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu,
  o Oligopeptide-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
 • Tripeptide-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,
 • Copper Tripeptide-1 (CG-peptyd miedzi): wpływa na proliferację komórkową.

Dermaheal HSR

Dermaheal HSR 5ml to produkt rewitalizujący do mezoterapii, wykazujący skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe.

Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje zmniejszenie drobnych zmarszczek i poprawę napięcia. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawilża suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę wodną. Wyraźnie zmniejsza pory.

 • Zapobieganie starzeniu się skóry
 • Działanie przeciwzmarszczkowe
 • Skóra trądzikowa o rozszerzonych porach – zmniejszenie widoczności porów, wygaszenie trądziku

Zazwyczaj zaleca się wykonywanie dwóch do trzech serii po 3-6 zabiegów w ciągu roku.

Efekt utrzymuje się do ok. 1 roku

 • Kwas hialuronowy (1%) 50mg,
 • 13 witamin,
 • 24 aminokwasy,
 • 5 minerałów,
 • 4 koenzymy,
 • 4 kwasy nukleinowe,
 • 2 czynniki redukujące,

5 peptydów biomimetycznych:

 • Acetyl Decapeptide-3: stymuluje podziały komórkowe i procesy naprawcze skóry; redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
 • Decapeptide-4 (CG-IDP2): poprawia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu,
 • Oligopeptide-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
 • Tripeptide-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,
 • Copper Tripeptide-1 (CG-peptyd miedzi): wpływa na proliferację komórkową.

Dermaheal SB

Przebarwienia skórne i melazma

Dermaheal SB – redukuje przebarwienia skórne i zapobiega syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.

Zaleca się wykonanie serii minimum 3 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni. Następnie dla podtrzymania efektu powtórzyć 2-3 serie rocznie.

Efekt widoczny jest około 1 rok. Należy wykonywać zabiegi przypominające.

 • Peptydy Biomimetyczne:
   – Oligopeptide-34 (CG-TGP2): zmniejsza syntezę melaniny, blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów; odpowiada za nawilżenie skóry
   – Pentapeptide-13 (CG-ASP): rozjaśnia i rozświetla skórę
   – Oligopeptide-50: działa przeciwzapalnie i rozjaśniająco.
 • Pozostałe składniki aktywne:
   – Arbutyna
   – Ekstrakt z korzenia lukrecji
   – 3-O Etylowy kwas askorbinowy

Dermaheal Dark Circle Solution

• Redukcja cieni pod oczami
• Efekt rozjaśnienia
• Terapia przeciwstarzeniowa

Dermaheal Dark Circle Solution to preparat, który dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, redukując cienie i oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu. Poprawia elastyczność skóry poprzez przyspieszenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami.

Zastosowanie:

 • rozjaśnianie, rozświetlanie i nawilżanie skóry wokół oczu
 • redukcja cieni i oznak zmęczenia

Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie cieni pod oczami oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.

Zabieg należy powtarzać. Efekt widoczny jest przez około 1 rok.

 • Oligopeptide-34: zmniejsza syntezę melaniny blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów, odpowiada za nawilżenie skóry 
 • Oligopeptide-24: redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową
 • Decapeptide-4: peptyd zwiększający elastyczność, przyspiesza syntezę elastyny i kolagenu, metabolizm białek, wspomaga spalanie i redukcję cellulitu, odpowiada za wygładzanie skóry.

Dermaheal Eyebag Solution

Dermaheal Eyebag Solution to preparat, który dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych poprawia cyrkulację krwi drobnych naczyń krwionośnych i stymuluje drenaż redukując „worki” i opuchnięcia pod oczami oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe pod oczami. Produkt wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry, ma także działanie rozjaśniające i rozświetlające.

 • redukcja “worków” i opuchnięć pod oczami
 • zapobieganie powstawania obrzęków
 • terapia przeciwstarzeniowa.

Już po pierwszym zabiegu można zauważyć wyraźne zmniejszenie cieni pod oczami oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.

Czas utrzymywania się efektu jest bardzo indywidualny. Standardowo efekty utrzymują się około 1 rok.

 • Peptydy biomimetyczne:
   – Tripeptide-41: zapobiega akumulacji tkanki tłuszczowej i stymuluje lipolizę
   – Nonapeptide-18: działanie przeciwstarzeniowe, przeciwzapalne,
   – Oligopeptide-61: zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych, zwiększających odkładanie tłuszczu,
   – Oligopeptide-73: zapobiega uszkodzeniom komórek skóry poprzez hamowanie wpływu UV i innych czynników indukujących apoptozę.

Dives Med. Bright Eyes

Koktajl redukujący zasinienia oczu – wyjątkowa formuła dedykowana walce z oznakami zmęczenia, jak również zasinieniami skóry powiek. Związek kwasu hialuronowego z 4 peptydami zapewnia silne rozjaśnienie i nawilżenie skóry pod oczami oraz efekt świeżego spojrzenia. Widoczne działanie preparatu jest efektem synergicznej kombinacji 4 peptydów biomimetycznych i substancji depigmentujących oraz ich oddziaływania na różnych poziomach komórkowych. Połączenie kwasu hialuronowego i peptydów zapewnia wyraźne rozjaśnienie i nawilżenie skóry pod oczami oraz efekt świeżego spojrzenia. Preparat eliminuje nagromadzony barwnik krwiopochodny i hamuje indukcję melaniny, co stanowi ochronę przed ciemnym zabarwieniem skóry. Obecność rutyny, kofeiny i hesperydyny pobudza mikrokrążenie i na długi czas zapobiega efektowi podkrążonych oczu. Bright Eyes wpływa korzystnie na elastyczność skóry i delikatnie wygładza zmarszczki.
 • wyraźne rozjaśnienie zasinionej skóry powiek
 • niwelacja ciemnego pigmentu krwiopochodnego
 • drenaż naczyń włosowatych i stymulacja mikrokrążenia
 • wygładzenie zmarszczek i poprawa napięcie skóry

Należy wykonać 4-6 zabiegów w odstępie 10-14 dni.

Czas utrzymywania się efektu jest bardzo indywidualny. Standardowo efekty utrzymują się około 1 rok.

 • 4 peptydy biomimetyczne : Acetyl Tetrapeptide-5, Oligopeptide-72, Pentapeptide-18, Hexapeptide-10
 • Kwas hialuronowy nieusieciowany: 5mg/ml
 • Witaminy i antyoksydanty: Niacynamide (Vit B3), Ascorbic Acid (Vit C)
 • Substancje pomocnicze: Metylochalkon Hesperydyny, N-Hydroxysuccinimide, Rutyna, Kofeina

Dives Med. Wrinkle Out HA+ peptide

To profesjonalny koktajl o spektakularnym efekcie odmładzającym, przeznaczony dla osób, których skóra wymaga szybkiej poprawy jędrności i gęstości. Koncentrat bogaty jest w 8 peptydów biomimetycznych, mieszaninę aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów oraz niskocząstęczkowy kwas hialuronowego. Zawartość wysoko stężonego kwasu hialuronowego sprawia, że formuła preparatu działa jak molekularna gąbka – podtrzymuje optymalne nawodnienie skóry i przeciwdziała jej starzeniu. Preparat uzupełnia niedobór naturalnie występującego kwasu hialuronowego wypełniając zmarszczki od wewnątrz i redukując te powstałe w wyniku odwodnienia. Synergiczne działanie z peptydami biomimetycznymi zapewnia natychmiastową poprawę hydrodynamiki i elastyczności skóry. Zawartość heksapeptydu Argireline 1,2% zapewnia widoczną redukcję oznak starzenia i odbudowę skóry na poziomie komórkowym.
 • silna restrukturyzacja tkanek
 • aktywacja autoindukcji kolagenu i elastyny
 • redukcja zmarszczek
 • poprawa napięcia skóry
 • działanie antyoksydacyjne i cytostymulacyjnie
 • głęboka rewitalizacja i odżywienie skóry
 • wzrost poziomu nawilżenia i wypełnienia tkanek

Należy wykonać 4-6 zabiegów w odstępach 14-21 dni.

Efekt utrzymuje się około 1 rok.

Citrate Buffered Saline, Glutamine, Sodium Hyaluronate, Niacinamide (Vit B3), Ascorbic Acid (Vit C), Thioctic Acid, Glutathione, Arginine, Leucine, Retinyl Palmitate (Vit A), Aminobutyric Acid, Tocopherol (Vit E), Acetyl Decapeptide-3, Pyridoxine (Vit B6), Thiamine Nitrate (Vit B1), Organic Silicon, Acetyl Hexapeptide-3 (Argireline), Hexapeptide-10, Riboflavin (Vit B2), Oligopeptide-72, SH-Oligopeptide-2, Polypeptide-1, Acetyl Hexapeptide-30, Folic Acid, Calcium Pantothenate.

Dives Med. Eyelines

To profesjonalny preparat do mezoterapii o skutecznym działaniu ujędrniającym i rewitalizującym wrażliwej skóry oczu. Przeznaczony dla osób z licznymi zmarszczkami i wyraźną wiotkością skóry powiek. Spora zawartość nieusieciowanego kwasu hialuronowego działa mocno wygładzająco, a obecność peptydów biomimetycznych dodatkowo wzmocnienia tkankę łączną oraz stymuluje włókna kolagenowo-elastynowe. Działanie koktajlu wzbogacone jest o składniki liftingujące – DMAE i argirelinę, a także liczne składniki rewitalizujące, takie jak krzemionka organiczna, witamina C i E oraz łagodzący pantenol.
 • wygładzenie i poprawa napięcia skóry powiek
 • niwelowanie zmarszczek
 • poprawa zagęszczenia skóry i zmniejszenie prześwitu naczyń krwionośnych
 • subtelne wypełnienie doliny łez

Należy wykonać 4-6 zabiegów w odstępach 10-14 dni.

Efekt utrzymuje sie około 1 rok.

 • 4 peptydy biomimetyczne : Acetyl Hexapeptid-3 (Argireline), Pentapeptide-18, Acetyl
 • Hexapeptide-30, Acetylhexapeptide-8
 • Kwas hiaulronowy nieusieciowany 8mg/ml
 • Witaminy: Ascorbic Acid (Vit C), Tocoferol (Vit E), Panthenol (Pro-Vit B5)
 • Substancje pomocnicze: DMAE, Organic Silicon 

DERMAQUAL - Rejuveyes - zaawansowany kompleks peptydowy + HA 5x5ml

Rejuveyes to zaawansowany meso-koktajl który został stworzony specjalnie do korekcji skóry w okolicy oka.

– eliminuje efekt ciemnych cieni powieki dolnej
– wyraźnie odmładza i wygładza zmarszczki mimiczne
– stymuluje wytwarzanie kolagenu
– hamuje proces starzenia skóry
– eliminuje obrzęki oraz efekt worków pod oczami
– wzmacnia elastyczność skóry

Dla osiągnięcia najlepszych efektów zabieg powinien być wykonywany minimum w 6 sesjach w okresie 3 miesięcy plus 4 sesje dla podtrzymania efektów po całej serii.

Aqua/ water, Alcohol Denat, Methylsilanol Mannuronate, Propylene Glycol, Glycerin , Magnesium
Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate , Steareth-20, Coumarin, Troxeerutin, Cynara Scolymus
Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Potassium Sorbate , N-hydroxysuccinimide , Phenoxyethanol,
Chrysin, Palmiotyl Tripeptide-1 , Palmiotyl Tetrapeptide-7, Sorbic Acid, Acetyl Tetrapeptide-5,
Caprylyl Glycol

Występujący w składzie kwas hialuronowy oraz kompleks 3 peptydów wzmacnia , wygładza oraz rozjaśnia skórę w okolicy oka oraz stymuluje wytwarzanie kolagenu, poprawia krążenie i inicjuje procesy komórkowe. Zabieg o potrójnym działaniu wygładza i wyraźnie rozjaśnia okolice oczu, redukując efekt opuchlizny, cieni pod oczami oraz drobnych zmarszczek mimicznych.

Obszary zastosowania: okolice oka , powierzchnia powieki dolnej.

Dives Med. Skinrepair 

To luksusowa 40-składnikowa formuła o bogatym składzie dedykowana głębokiej rewitalizacji skóry i szybkiej redukcji zmarszczek. Preparat zawiera niezbędne składniki odżywcze do intensywnej stymulacji procesów naprawczych i metabolicznych skóry oraz produkcji kolagenu i elastyny. Wysoka zawartość peptydów biomimetycznych, wzbogacona niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym oraz liczne metabolity odżywcze zwiększają poliferację i metabolizm komórki, redukują zmarszczki mimiczne i spłycają statyczne, ujędrniają skórę oraz bardzo dobrze ją nawilżają. 
 • intensywna rewitalizacja
 • głębokie odżywienie skóry i uzupełnienie niedoborów odżywczych
 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • bardzo korzystna poprawa poziomu nawilżenia skóry
 • wyraźne spłycenie zmarszczek i wygładzenie skóry.

Należy wykonać 4-6 zabiegów w odstępach 10-14 dni.

Efekt utrzymuje się około 1 rok.

 • 4 peptydy biomimetyczne: Acetyl Decapeptide-3, Cooper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-3, Acetyl Hexapeptide-30
 • Kwas hialuronowy nieusieciowany
 • Witaminy
 • Minerały
 • Antyoksydanty

Electri – błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry

Nowy zabieg preparatem Electri to odpowiedź na wymagania aktywnych i zapracowanych osób, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na długą rekonwalescencję pozabiegową, ale zależy im, aby wyglądać świeżo i atrakcyjnie już po pierwszym podaniu preparatu. Electri, implementowany w drodze mezoterapii, łączy zalety kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Redukuje cienie pod oczami i przebarwienia, odżywia skórę, niweluje płytkie zmarszczki i rozświetla cerę.

ELECTRI można stosować przez cały rok:

 • wiosną – zmniejsza suchość skóry, wygładza drobne zmarszczki i nadaje blasku nawet najbardziej matowej cerze,
 • latem – zapewnia skórze maksymalne nawilżenie, usuwa pigmentację,
 • jesienią – poprawia koloryt skóry, nawilża i rozjaśnia, wygładza delikatne zmarszczki,
 • zimą – poprawia metabolizm komórek i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przywraca naturalną barierę fizjologiczną (chroni przed zimnem).

Zabieg może być wykonywany metodą iniekcji lub metodą kaniulową.

Właściwości zabiegu ELECTRI:

 • zwiększenie elastyczności i sprężystości,
 • stymulacja syntezy podstawowych białek strukturalnych skóry: kolagenu i elastyny,
 • zwiększenie dostawy tlenu do tkanek,
 • przywrócenie naturalnej bariery fizjologicznej, która chroni skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska i wolnymi rodnikami,
 • przyspieszenie regeneracji skóry po nasłonecznieniu lub agresywnych zabiegach kosmetycznych,
 • efekt liftingu,
 • poprawa struktury skóry,
 • odżywienie skóry.

Stężenie kwasu HA: 0,55% (8,25 mg/ml)

Stężenie bursztynu: 1,6% (24 mg/ml)

Wystarczy jeden zabieg

Ekspresowa mezoterapia ELECTRI zawdzięcza swoją nazwę prawdopodobnie błyskawicznemu działaniu. Szybko, niczym iskra elektryczna, rewitalizuje skórę, co ma bardzo dużą wartość, gdy prowadzimy intensywny tryb życia i nie możemy sobie pozwolić na dziesiątki zabiegów. Wystarczy jeden zabieg, by osiągnąć efekt, bez długotrwałych serii czy rehabilitacji. Skuteczność błyskawicznej mezoterapii wynika z zawartości bursztynianu sodu. Ten nowatorski składnik poprawia oddychanie wewnątrzkomórkowe, stymuluje komórki skóry do wzrostu, poprawia ich dotlenienie i odżywienie. W efekcie skóra szybciej się regeneruje i odmładza.

Zastosowanie

ELECTRI jest zalecany do profilaktyki przedwczesnego starzenia się skóry na skutek jej odwodnienia i ciągłego działania wolnych rodników. Preparat sprzyja szybkiej i skutecznej poprawie wyglądu skóry kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Dlaczego Electri?

Skuteczność – Unikalna formuła łącząca fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu zapewnia szybką, widoczną poprawę i rozświetlenie skóry
Bezpieczeństwo – Produkt medyczny, jest wysoce biokompatybilny i hipoalergiczny. Stężenie fizjologiczne kwasu hialuronowego umożliwa łatwe podanie preparatu nie powodując obrzęku tkanek
Jakość – Electri jest produkowane w oparciu o międzynarodowe standardy jakości CE 0373

Jakie okolice można zrewitalizować?

• To niesamowite, że efekty mezoterapii z bursztynianem sodu widać od razu po zabiegu! Skóra jest elastyczna, sprężysta i pełna blasku.
• Pacjentki ze skórą rumieniową są zachwycone, ponieważ zabieg niemal natychmiast wycisza rumień. Cera już w dniu zabiegu przestaje być reaktywna, gra naczyniowa wyraźnie się uspokaja.
• Rekomenduje  się mezoterapię ELECTRI wszystkim pacjentkom, które mają tendencję do tworzenia przebarwień. Zabieg jest świetnym przygotowaniem skóry do sezonu wiosenno-letniego. Bursztynian sodu zabezpiecza ją przed tworzeniem się plam posłonecznych, ponieważ uspokaja nadaktywność komórek barwnikowych (melanocytów).
• Bursztynian sodu jest silnym antyoksydantem – regeneruje skórę, która jest w stresie oksydacyjnym, czyli zbyt szybko starzeje się z powodu ataku wolnych rodników. Szczególnie zalecana jest dla osób z objawami fotostarzenia po nadmiernym opalaniu, korzystaniu z solarium itp.

Mezoterapia skóry głowy

Klienci po przebyciu choroby Covid – 19 często zgłaszają problem z wypadaniem włosów lub pogorszeniem ich kondycji. Idealnym rozwiązaniem w przypadku tego typu problemów jest właśnie mezoterapia igłowa skóry głowy, która pobudza ukrwienie skóry, dostarcza jej niezbędnych składników pobudzających odrost i zagęszczenie włosów.

Dermaheal HL

• Zapobieganie wypadaniu włosów
• Alopecja

Dermaheal HL to produkt do mezoterapii skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Efekty zastosowania mezoterapii są bardzo dobre już po pierwszych zabiegach, ale to lekarz decyduje o doborze kuracji i jej długości.Zaleca się przeprowadzenie całej kuracji, na którą składają się minimum 4 sesje w odstępach 7-10 dni, a następnie 2-3 sesje podtrzymujące. Leczenie powinno być kontynuowane poprzez pielęgnacją domową.

 • Peptydy biomimetyczne:
  – Decapeptide-4 (CG-IDP2): wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa
  – Acetyl Decapeptide-3 (Rejuline): rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa
  – Oligopeptide-41 (Keramin 1): stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych
  – Copper Tripeptide-1 (CG–Peptyd Miedzi): wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe.
 • 56 aktywnych składników:
   – 13 witamin
   – 24 aminokwasy
   – 5 minerałów
   – 4 koenzymy
   – 4 kwasy nukleinowe
   – 2 czynniki redukujące

DR CYJ Hair Filler

Peptydowa terapia włosów DR CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona w przypadku łysienia androgenowego oraz spowodowanego stresem, złą dietą czy częstym farbowaniem. Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat. Ich zwieńczeniem jest nowa unikatowa technologia siedmiu rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych. Mezoterapii DR CYJ dwukrotnie zostały przyznane prestiżowe nagrody “Perła Dermatologii Estetycznej 2017” oraz “Perła Dermatologii Estetycznej 2019”.
Polecany jest przede wszystkim osobom borykającym się z problemem nadmiernego wypadania włosów i łysienia. Dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Przeciwskazaniami do wykonania tej mezoterapii są :
• kobiety w ciąży i karmiące
• uczulenie na którykolwiek ze składników
• zmiany skórne, choroby skóry
• infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami
• przyjmowanie leków immunosupresyjnych
• terapia sterydowa
• choroby autoimmunologiczne
• niewyrównana cukrzyca
• choroby reumatyczne
• powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia

Mezoterapia skóry głowy jest popularnym zabiegiem leczniczym, który pozwala zahamować proces wypadania włosów, jednocześnie stymulując wzrost włosa. Często odrastające włosy są grubsze i silniejsze od włosów utraconych. Zabiegi mezoterapii skóry głowy DR CYJ polecamy w sytuacjach:
• utraty włosów spowodowanej nieprawidłowym odżywianiem się, słabym krążeniem, zmianami hormonalnymi, ciążą i laktacją, ekspozycją skóry głowy na promieniowanie słoneczne, nadmiernym stresem,
• zdiagnozowania łysienia typu męskiego,
• łysienia plackowatego,
• łysienia rozlanego.
Zabieg można przeprowadzać także w charakterze profilaktyki. Wówczas ma on na celu poprawę kondycji skóry głowy oraz włosów.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR CYJ Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do innych mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.
Skutków ubocznych właściwie nie ma, jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu lub też niewielkie swędzenie. Wspomniane niedogodności znikają w przeciągu 1 doby. Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je , pogrubiają. Efekty widać już po 2 miesiącach.  Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.
Peptydowa terapia włosów DR CYJ Hair Filler to :
• powstrzymanie wypadanie włosów
• skuteczna walka z alopecją
• przyspieszony odrost włosów
• pogrubienie i zagęszczenie włosów
• rewitalizacja mieszków włosowych
• wzmacnianie włosów przed i po przeszczepie
Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Terapia powinna trwać 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.
Osoby zainteresowane skorzystaniem z dobroczynnego działania mezoterapii na skórę głowy oraz włosy DR CYJ  zachęcamy do kontaktu  z Walczak Beauty Point w Warszawie.

Cennik

Do każdego zabiegu znieczulenie jest bezpłatne.

Mezoterapia igłowa – zabiegi na twarz, szyję, dekolt, dłonie

Biostymulatory tkankowe

Umów się na wizytę!

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub umówić wizytę poprzez serwis Booksy.