Mezoterapia igłowa

Mezoterapia w Walczak Beauty Point

W gabinecie kosmetycznym wykonywane są procedury, dzięki którym możliwe jest odżywienie i regeneracja skóry twarzy i ciała. Jedną z nich jest zyskujący na popularności zabieg mezoterapii, który polega na tworzeniu drobnych i gęstych nakłuć w naskórku, których grubość i głębokość jest określona od zastosowanych preparatów, a także indywidualnego pacjenta. Mezoterapia igłowa wykonywana w gabinecie w Warszawie ma służyć poprawie kondycji skóry, dzięki czemu widoczny będzie jej lifting oraz odmłodzenie.

Mezoterapia igłowa głowy, jak wygląda?

Jak już wspomnieliśmy, zabieg kosmetyczny, polega na nakłuwaniu skóry, dzięki czemu możliwe jest wprowadzenie przygotowanego koktajlu witaminowego w jej głębsze warstwy. Takie działanie umożliwia  dostarczenie preparatu tam gdzie zachodzą reakcje, dzięki czemu dojdzie do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za zdrowy i młody wygląd skóry twarzy, głowy i ciała. Wykonywana w warszawskim gabinecie procedura nie tylko służy poprawie jakości skóry, redukcji zmarszczek i cellulitu, ale również stosuje się ją w przypadku nadmiernego wypadania włosów z głowy.

Jakie preparaty wykorzystuje mezoterapia igłowa pod oczy?

Wykorzystywane przy zabiegu ampułki i koktajle to preparaty o wysokim stężeniu witamin i cennych składników aktywnych, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb skóry. Preparaty o liftingujących właściwościach stosowane są przede wszystkim na skórę twarzy, szyję, dekolt oraz pod oczy. Natomiast w przypadku nakłuwania igłowego głowy dedykowane są ampułki, w których składzie znajdują się składniki hamujące wypadanie włosów i przyśpieszające ich porost.

Kiedy warto wykonać zabieg kosmetyczny?

Mezoterapię igłową, warto wykonać, jeżeli chcemy polepszyć kondycję skóry głowy, np. gdy zmagamy się z problemem wypadających włosów. Możliwe jest również zwiększenie napięcia skóry pod oczami, jak i ogólne polepszenie kondycji skóry, bez konieczności ingerencji chirurgicznych lub inwazyjnych procedur medycznych. Po serii zabiegów może poprawić się gęstość zrewitalizowanej skóry.

Zalecane jest wykonanie zabiegu w serii 4 do 6 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Po kilku zabiegach efekty mezoterapii są zaskakujące! Częstotliwość i ilość zabiegów oraz dobór preparatu jest ustalana przez naszego specjalistę dostosowując je do indywidualnych potrzeb gościa.
Zmarszczki i bruzdy, utrata jędrności i nawilżenia skóry czy pierwsze oznaki starzenia to tylko niektóre wskazania do mezoterapii igłowej. Zabiegowi mogą zostać poddane okolice oka, twarzy, szyi, dekoltu oraz grzbiety dłoni. Poprzez iniekcję podawane są starannie wyselekcjonowane substancje odżywcze, które wspierają metabolizm komórek oraz stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Specjalnie przygotowany koktajl składników aktywnych dodatkowo nawilża skórę, zwiększa jej elastyczność oraz niweluje oznaki zmęczenia. Pomaga także na zasinienia lub worki pod oczami. Zwykle zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów w odstępie około dwóch tygodni.

Mezoterapia igłowa stosowana jest nie tylko w profilaktyce przeciwstarzeniowej, zwłaszcza w okolicach oczu i bruzd nosowo-wargowych, ale także do walki z cellulitem – tzw. lipoliza iniekcyjna. Substancje czynne, takie jak: kofeina, nostrzyk, rutyna, prokaina, wyciąg z karczocha czy enzymy lipolityczne, wprowadzane są w obszar ud, bioder i pośladków. Mogą okazać się pomocne do poprawy przemiany materii, eliminacji tkanki tłuszczowej czy pobudzania mikrokrążenia. Należy wykonywać jeden zabieg co około 3 tygodnie.

Korzystając z zabiegu mezoterapii igłowej, można także zredukować rozstępy i blizny. Z terapii korzystają również osoby zmagające się z nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem. W takich przypadkach najczęściej stosuje się peptydy witaminy z grupy B, oligoelementy i inne. Tak przygotowana mieszanka może odżywić włosy i zregenerować ich strukturę.

Mezoterapia igłowa to zabieg kosmetyczny, który polega na nakłuwaniu skóry twarzy, głowy lub ciała w zależności od rodzaju defektu. Iniekcja pozwala na wprowadzenie starannie przygotowanej mieszanki witaminowej w głębsze warstwy, co umożliwia dokładną penetrację składników odżywczych. Specjalny koktajl substancji aktywnych stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, które w głównej mierze odpowiadają za zdrowy i młody wygląd. W gabinecie Walczak Beauty Point z terapii mogą skorzystać osoby obserwujące pierwsze oznaki starzenia (zmarszczki, bruzdy, utrata jędrności) oraz zmagające się z nadmiernym wypadaniem włosów, rozstępami i cellulitem.

Zabieg mezoterapii igłowej rozpoczyna się od dokładnego demakijażu oraz nałożeniu kremu znieczulającego. Po upływie około 15 minut obszar poddawany iniekcji zostaje starannie odtłuszczony i zdezynfekowany. Nakłuwanie wykonywane jest za pomocą niezwykle cienkich igieł importowanych z Japonii, co może zniwelować dyskomfort czy odczucia bólowe. Procedura powtarzana jest zgodnie z indywidualnymi zaleceniami specjalisty medycyny estetycznej.

W przypadku mezoterapii igłowej głowy mamy do czynienia z całą serią wkłuć w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Wykwalifikowany specjalista podaje niewielką ilość preparatu w celu przyspieszenia odrostu włosów, pogrubienia i zagęszczenia pasm. Bezpośrednio po zabiegu może występować niewielkie swędzenie oraz zgrubienia w miejscach iniekcji. Skutki uboczne zwykle ustępują w ciągu jednej doby. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Częstotliwość i ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju defektu oraz oczekiwań klientów. W przypadku mezoterapii igłowej skóry twarzy zwykle konieczne jest wykonanie serii zabiegów, składającej się z 3-6 wizyt w dwutygodniowych odstępach, a następnie – dla podtrzymania efektu odmłodzenia, wygładzenia i nawilżenia – wizyty w gabinecie Walczak Beauty Point powinny odbywać się raz na 2-3 miesięce.

W przypadku osób zmagających się z pomarańczową skórką mezoterapię igłową warto wykonywać raz na 2-4 tygodnie. Następnie zabiegi przypominające powinny odbywać się raz na 3 tygodnie. Dzięki tak zaplanowanej terapii możliwe jest ograniczenie cellulitu do absolutnego minimum. Zwykle zadowalające rezultaty widoczne są już po dwóch zabiegach.

Natomiast w początkowej fazie leczenia łysienia oraz nadmiernego wypadania włosów konieczne jest wykonywanie zabiegu mezoterapii igłowej raz na 2 tygodnie. Terapia może okazać się pomocna w regeneracji struktury włosów, odżywieniu pasm oraz zahamowaniu procesu wypadania.

• ciąża
• alergia
• zaburzenia krzepliwości krwi
• cukrzyca
• stany zapalne skóry
• opryszczka

Zapraszamy serdecznie do Walczak Beauty Point w Warszawie. Nasi specjaliści z pewnością doradzą najlepszy koktajl zawierający odpowiednią liczbę aminokwasów, kwasu hialuronowego, witamin i innych składników, które odżywią skórę i przywrócą jej dawną jędrność.

Dives Med. Hydra Royal - Królewski Lifting

HYDRA ROYAL to luksusowy zabieg silnie liftingujący z wykorzystaniem:

• HYDRA ROYAL – stymulator na bazie kwasu hialuronowego 20mg/ml
(Składniki aktywne: Hyaluronic Acid)

• HYDRA ROYAL BOOSTER – koktajl upiększająco – rozświetlający
(Składniki aktywne: kwas hialuronowy 5mg/ml,
8 witamin, 2 minerały,
18 aminokwasów,
glutathion)

• HYDRA ROYAL PEEL – całoroczny peeling liftingująco – rozświetlający 
(Składniki aktywne: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas ferulowy,
kwas traneksamowy)

• HYDRA ROYAL MASK – maska z macierzy kolagenowej z perłami i złotem
(Składniki aktywne: Hydrolizowany kolagen, Kwas hialuronowy,
Hydrolizowany proszek perłowy, Złoto koloidalne,
Kwas traneksamowy, Karnitina, Beta Glukan, Allantoina,
Masło Shea

• uzupełnienie endogennego kwasu hialuronowego
• niwelowanie suchości skóry i zmarszczek odwodnieniowych
• wypełnianie zmarszczek mimicznych i chronologicznych
• przywrócenie naturalnej gęstości i napięcia skóry
• poprawa nawilżenia i hydratacji tkanek
• optymalizowanie procesów metabolicznych i funkcjonalnych skóry
• pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny

 2-3 zabiegi co ok. 21 dni

Efekt utrzymuje się ok. 6 miesięcy

Dives Med. Hydra Royal

Specjalistyczny booster na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego do głębokiej redermalizacji skóry i uzupełniania deficytów hialuronu pojawiających się wraz z wiekiem. Wysokie zdolności nawadniające i przywracające objętość tkanek wynikają z unikatowej technologii produkcji oraz zdolności produktu do wiązania wody. Preparat optymalizuje procesy regeneracji i metabolizmu komórkowego, wspiera aktywność fibroblastów i gwarantuje doskonały bilans wodny skóry. Hydra Royal zapewnia wielowymiarowe i długotrwałe efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry, widoczne na poziomie komórkowym już po jednym zabiegu.

• postępujące starzenie i atrofia tkanek
• liczne zmarszczki i zagniecenia skórne
• odwodnienie i suchość skóry
• fotostarzenie i elastoza posłoneczna
• refreshing ust

• uzupełnienie endogennego kwasu hialuronowego
• niwelowanie suchości skóry i zmarszczek odwodnieniowych
• wypełnianie zmarszczek mimicznych i chronologicznych
• przywrócenie naturalnej gęstości i napięcia skóry
• poprawa nawilżenia i hydratacji tkanek
• optymalizowanie procesów metabolicznych i funkcjonalnych skóry
• pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny

4 zabiegi co 10-14 dni

Efekt utrzymuje się do ok. 1 roku

Kwas hialuronowy 20MG/ML 

Aquashine PTx

Aquashine PTx to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie: stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powoduje wygładzenie skóry. 

 • wygładzenie skóry,
 • odbudowa i regeneracja skóry twarzy,
 • korekta średnich i głębokich zmarszczek,
 • regeneruje zmęczoną i przesuszoną skórę,
 • redukcja bruzd:
  • nosowo-wargowych,
 • przywrócenie kształtu twarzy – zmarszczki na czole i wokół ust,
 • preparat stosowany w celu wygładzenia skóry przez rozluźnienie a także w celu odbudowy i regeneracji skóry twarzy.

To innowacyjny wyrób medyczny, w skład którego wchodzi nieusieciowany kwas hialuronowy oraz kompleks 7 peptydów biomimetycznych, a także kompleks odżywczy 14 witamin. 

Zalecamy wykonanie 3 zabiegów w odstępie 1 miesiąca. Następnie 1 zabieg co 4 miesiące.

Efekt uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji pacjentki – do około 9-12 miesięcy.

Standardowo zaczynamy zabieg od demakijażu, następnie nakładamy krem znieczulający. 

Po ok 15 minutach odtłuszczamy i dezynfekujemy skórę poddawaną zabiegowi. 

Mezoterapia w Walczak Beauty Point jest wykonywana najcieńszymi dostępnymi na rynku igłami importowanymi z Japonii. Dzięki temu komfort zabiegu jest znacznie wyższy.

Bezpośrednio po zabiegu mogą występować: zaczerwienienie, grudki, ślady po wkłuciach, siniaczki. 

Skórę łagodzimy specjalnym kremem po zabiegach medycyny estetycznej.

U większości klientów następnego dnia nie ma śladów po zabiegu.

 

Aby uzyskać optymalne efekty zabiegu oraz bezpieczną rekonwalescencję należy:

 • nie dotykać obszaru zabiegowego “brudnymi rękami”,
 • nie masować skóry,
 • nie nakładać makijażu do 12 godzin po zabiegu,
 • bezpośrednio po zabiegu unikać ekspozycji na naturalne lub sztuczne działanie promieniowania ultrafioletowego oraz korzystania z sauny i basenów
  – stosować bogate kremy regenerujące oraz wysokie filtry UV, 
 • nie stosować środków peelingujących i substancji o właściwościach drażniących do momentu całkowitej rekonwalescencji skóry.

Filorga® NCTF 135HA 

To mezoterapia przeciwstarzeniowa, przeznaczona do intensywnej rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub luźnej skóry, leczenia drobnych zmarszczek oraz do przywracania skórze młodzieńczego blasku. Formuła składa się z 55 wyselekcjonowanych składników aktywnych (witamin, aminokwasów, białek i przeciwutleniaczy), które zapewniają uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta oraz wysoką jakość zabiegu.

• intensywna rewitalizacja
• nawilżenie skóry
• poprawa kolorytu i skóry
• przywrócenie gęstości skóry
• wygładzenie drobnych zmarszczek

Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji następuje stopniowo. Rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Po kilku zabiegach efekty kumulują się, a skóra nabiera blasku, staje się gładsza. Jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

Zaleca się wykonanie 4-6 zabiegach w odstępach 14 dni. Następnie zabieg przypominający po ok 1,5 – 3 miesiącach w zależności od indywidualnych potrzeb.

Efekt utrzymuje się do ok. 1 roku

Kwas hialuronowy 5MG/ML – Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.

13 witamin:

Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia.

Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną.

Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.

6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.

6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.

5 kwasów nukleinowych –  Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.

2 czynniki redukujące – Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka .

23 aminokwasy – Podstawowe składniki budujące białka, m.in. kolagen i elastynę.

Fillmed-NCTF-135-3ml

CYTOCARE / Revitacare

Preparaty CytoCare (502, 516, 532, 640) różnią się miedzy sobą zawartością kwasu hialuronowego. Mogą być stosowane podczas zabiegów mezoterapii na twarz, szyję, dekolt, grzbiety dłoni. Zastosowanie kuracji preparatami CytoCare wspomaga dobre odżywianie komórek skóry, nadaje skórze młody wygląd i opóźnia procesy starzenia. CytoCare 532 jest intensywnie działającym preparatem z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego (30mg/5ml), co pozwala na głęboką odnowę skóry i doskonałe jej nawilżanie. . Kompleks witamin zawartych w preparacie wykorzystywany w mezoterapii wspomaga działania antyutleniające, oraz stymuluje rozwój komórek skóry.

• spłyca nawet głębsze zmarszczki
• intensywne zagęszcza i regeneruje skórę właściwą
• głęboko nawodnia
• zapobiega pojawieniu się “pierwszych zmarszczek”
• utrzymuje biologiczną równowagę skóry
• zapewnia intensywne odżywianie skóry
• zapewnia promienność i blask

Najlepsze efekty przynosi przeprowadzenie 4 zabiegów co 2 tygodnie, podtrzymująco 1 zabieg co 1,5-3 m-ce.

Efekt utrzymuje się do ok. 1 roku

 • Kwas hialuronowy 32 mg
 • Witaminy
 • Nieorganiczne sole
 • Aminokwasy

Infini Aquabooster

To żelowy preparat na bazie lekko usieciowanego kwasu hialuronowego. Zastosowanie wysokiej klasy nieusieciowanego kwasu hialuronowego umożliwia intensywne nawodnienie tkanek przy jednoczesnym wygładzeniu powierzchownych zmarszczek. Preparat doskonale rewitalizuje wysuszoną i zmatowiałą skórę oraz odświeża jej koloryt redukując przebarwienia.

 • korekcja płytkich linii i zmarszczek,
 • przeciwdziałanie procesowi starzenia się skóry,
 • intensywne nawodnienie tkanek,
 • rozjaśnienie skóry oraz redukcja przebarwień,
 • przeciwdziałanie procesom fotostarzenia,
 • rewitalizacja zmarszczek wokół oczu i ust,
 • odświeżanie czerwieni ust,
 • niwelowanie zmarszczek gładzizny czoła,
 • rewitalizacja skóry dłoni i szyi.

2 – 4 miesięcy.

Po wykonaniu serii efekt widoczny jest około 6 miesięcy po wykonaniu ostatniego zabiegu.

Efekt widoczny jest już po 1 zabiegu. 

Aby uzyskać najlepsze efekty należy wykonać 2-3 zabiegów.

 • Lekko usieciowanego kwas hialuronowy w stężeniu 20 mg/ml,
 • Sterylny roztwór soli fizjologicznej.
neauvia_hydro_deluxe

Neauvia Hydro Deluxe

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zdolny znacząco poprawiać jakość skóry. Jej celem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji. Neauvia Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni. Chcąc zapewnić długotrwały rezultat, pod koniec serii warto zaoferować pacjentowi przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego, który powinien być wykonany po upływie sześciu miesięcy.

Zalety Neauvia Hydro Deluxe:

 • Wysokie stężenie HA zapewniające doskonałe nawilżanie
 • Innowacyjny kwas hialuronowy, który nawilża, odbudowuje kolagen i elastynę oraz ujędrnia
 • Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi
 • Regeneracja, korekcja zmarszczek powierzchownych
 • Widoczna poprawa jakości skóry na długo w przeciwieństwie do zabiegu mezoterapii
 • Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis
 • Zdolność do stymulacji kolagenu i elastyny

Nawilżanie, rewitalizacja, stymulacja produkcji kolagenu, anti aging. Produkt do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Najczęściej stosuje się w obrębie skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, odbudowy kolagenu i elastyny. 

Najlepsze efekty przynosi przeprowadzenie 4 zabiegów co 2 tygodnie, podtrzymująco 1 zabieg co 1,5-3 m-ce.

Efekt utrzymuje się do ok. 2 miesięcy.

 • Preparat zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego – 18 mg/ml HA, nieusieciowany (najczystrza na rynku forma kwasu hialuronowego)

DERMAHEAL – Mezoterapia Biomimetyczna

Marka Dermaheal to wysokiej jakości i zaawansowane technologicznie produkty stworzone w laboratoriach Caregen. Ich innowacyjna formuła zawiera jedyne w swoim rodzaju czynniki wzrostu i peptydy biomimetyczne jak również niespotykaną dotąd liczbę składników aktywnych. Produkty Dermaheal to linia preparatów stosowanych w mezoterapii przeciw starzeniu się skóry, przebarwieniom skórnym, w redukcji cellulitu i lokalnych otłuszczeń i oraz przeciw wypadaniu włosów.

Dermaheal SR

• Działanie przeciwzmarszczkowe
• Zapobieganie starzeniu się skóry
• Skóra trądzikowa o rozszerzonych porach

Dermaheal SR to produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje zmniejszenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawilża suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę wilgoci. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych daje efekt odmłodzenia, zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur sed aliquam libero. Cras accumsan ullamcorper risus vitae blandit. Aliquam vel placerat tortor, vitae luctus odio. Pellentesque at dolor ac quam viverra luctus bibendum nec justo. Nam varius est quis enim consectetur, in dictum odio sagittis. Aliquam ante elit, fermentum non nulla at, tempor tincidunt tellus. Pellentesque vel mollis ex, in fringilla massa. Curabitur ut dignissim nibh. Quisque ex sapien, blandit sit amet dignissim vulputate, sodales ut mauris. Etiam placerat nisi dolor, sit amet cursus nunc consequat bibendum. Morbi rhoncus congue hendrerit. Praesent augue turpis, mollis id justo quis, posuere semper urna. Proin ac velit tincidunt, venenatis mi ac, tempor lacus. Integer sit amet luctus nulla.

Vestibulum euismod mauris sit amet mi tincidunt pretium. Ut venenatis imperdiet dapibus. Suspendisse tincidunt diam mi. Morbi lacus orci, luctus vel luctus vitae, aliquam eu nibh. Proin placerat tellus eu libero fermentum, at pulvinar quam bibendum. Quisque nec sagittis felis, non viverra sem. Ut tincidunt mi vel diam volutpat ultrices. Duis consectetur, lectus vitae luctus maximus, turpis felis commodo sem, vel ultricies felis tortor nec nulla. Mauris eu risus imperdiet, efficitur augue vitae, eleifend mauris. Curabitur eget est dapibus, scelerisque eros quis, ornare augue. Fusce aliquet non nunc feugiat egestas. Duis ac ultricies metus.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur sed aliquam libero. Cras accumsan ullamcorper risus vitae blandit. Aliquam vel placerat tortor, vitae luctus odio. Pellentesque at dolor ac quam viverra luctus bibendum nec justo. Nam varius est quis enim consectetur, in dictum odio sagittis. Aliquam ante elit, fermentum non nulla at, tempor tincidunt tellus. Pellentesque vel mollis ex, in fringilla massa. Curabitur ut dignissim nibh. Quisque ex sapien, blandit sit amet dignissim vulputate, sodales ut mauris. Etiam placerat nisi dolor, sit amet cursus nunc consequat bibendum. Morbi rhoncus congue hendrerit. Praesent augue turpis, mollis id justo quis, posuere semper urna. Proin ac velit tincidunt, venenatis mi ac, tempor lacus. Integer sit amet luctus nulla.

Vestibulum euismod mauris sit amet mi tincidunt pretium. Ut venenatis imperdiet dapibus. Suspendisse tincidunt diam mi. Morbi lacus orci, luctus vel luctus vitae, aliquam eu nibh. Proin placerat tellus eu libero fermentum, at pulvinar quam bibendum. Quisque nec sagittis felis, non viverra sem. Ut tincidunt mi vel diam volutpat ultrices. Duis consectetur, lectus vitae luctus maximus, turpis felis commodo sem, vel ultricies felis tortor nec nulla. Mauris eu risus imperdiet, efficitur augue vitae, eleifend mauris. Curabitur eget est dapibus, scelerisque eros quis, ornare augue. Fusce aliquet non nunc feugiat egestas. Duis ac ultricies metus.

 • 13 witamin,
 • 24 aminokwasy,
 • 5 minerałów,
 • 4 koenzymy,
 • 4 kwasy nukleinowe,
 • 2 czynniki redukujące,

5 peptydów biomimetycznych:

 •  Acetyl Decapeptide-3: stymuluje podziały komórkowe i procesy naprawcze skóry; redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
 • Decapeptide-4 (CG-IDP2): poprawia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu,
  o Oligopeptide-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
 • Tripeptide-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,
 • Copper Tripeptide-1 (CG-peptyd miedzi): wpływa na proliferację komórkową.

Dermaheal HSR

Dermaheal HSR 5ml to produkt rewitalizujący do mezoterapii, wykazujący skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe.

Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje zmniejszenie drobnych zmarszczek i poprawę napięcia. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawilża suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę wodną. Wyraźnie zmniejsza pory.

 • Zapobieganie starzeniu się skóry
 • Działanie przeciwzmarszczkowe
 • Skóra trądzikowa o rozszerzonych porach – zmniejszenie widoczności porów, wygaszenie trądziku

Zazwyczaj zaleca się wykonywanie dwóch do trzech serii po 3-6 zabiegów w ciągu roku.

Efekt utrzymuje się do ok. 1 roku

 • Kwas hialuronowy (1%) 50mg,
 • 13 witamin,
 • 24 aminokwasy,
 • 5 minerałów,
 • 4 koenzymy,
 • 4 kwasy nukleinowe,
 • 2 czynniki redukujące,

5 peptydów biomimetycznych:

 • Acetyl Decapeptide-3: stymuluje podziały komórkowe i procesy naprawcze skóry; redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
 • Decapeptide-4 (CG-IDP2): poprawia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu,
 • Oligopeptide-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
 • Tripeptide-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,
 • Copper Tripeptide-1 (CG-peptyd miedzi): wpływa na proliferację komórkową.

Dermaheal SB

Przebarwienia skórne i melazma

Dermaheal SB – redukuje przebarwienia skórne i zapobiega syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.

Zaleca się wykonanie serii minimum 3 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni. Następnie dla podtrzymania efektu powtórzyć 2-3 serie rocznie.

Efekt widoczny jest około 1 rok. Należy wykonywać zabiegi przypominające.

 • Peptydy Biomimetyczne:
   – Oligopeptide-34 (CG-TGP2): zmniejsza syntezę melaniny, blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów; odpowiada za nawilżenie skóry
   – Pentapeptide-13 (CG-ASP): rozjaśnia i rozświetla skórę
   – Oligopeptide-50: działa przeciwzapalnie i rozjaśniająco.
 • Pozostałe składniki aktywne:
   – Arbutyna
   – Ekstrakt z korzenia lukrecji
   – 3-O Etylowy kwas askorbinowy

Dives Med. Skin Repair

To luksusowa 40-składnikowa formuła o bogatym składzie dedykowana głębokiej rewitalizacji skóry i szybkiej redukcji zmarszczek. Preparat zawiera niezbędne składniki odżywcze do intensywnej stymulacji procesów naprawczych i metabolicznych skóry oraz produkcji kolagenu i elastyny.
Wysoka zawartość peptydów biomimetycznych, wzbogacona niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym oraz liczne metabolity odżywcze zwiększają poliferację i metabolizm komórki, redukują zmarszczki mimiczne i spłycają statyczne, ujędrniają skórę oraz bardzo dobrze ją nawilżają. 

 • intensywna rewitalizacja
 • głębokie odżywienie skóry i uzupełnienie niedoborów odżywczych
 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • bardzo korzystna poprawa poziomu nawilżenia skóry
 • wyraźne spłycenie zmarszczek i wygładzenie skóry.

Należy wykonać 4-6 zabiegów w odstępach 10-14 dni.

Efekt utrzymuje się około 1 rok.

 • 4 peptydy biomimetyczne: Acetyl Decapeptide-3, Cooper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-3, Acetyl Hexapeptide-30
 • Kwas hialuronowy nieusieciowany
 • Witaminy
 • Minerały
 • Antyoksydanty

Dives Med. Wrinkle Out HA+ peptide

To profesjonalny koktajl o spektakularnym efekcie odmładzającym, przeznaczony dla osób, których skóra wymaga szybkiej poprawy jędrności i gęstości. Koncentrat bogaty jest w 8 peptydów biomimetycznych, mieszaninę aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów oraz niskocząstęczkowy kwas hialuronowego. Zawartość wysoko stężonego kwasu hialuronowego sprawia, że formuła preparatu działa jak molekularna gąbka – podtrzymuje optymalne nawodnienie skóry i przeciwdziała jej starzeniu. Preparat uzupełnia niedobór naturalnie występującego kwasu hialuronowego wypełniając zmarszczki od wewnątrz i redukując te powstałe w wyniku odwodnienia. Synergiczne działanie z peptydami biomimetycznymi zapewnia natychmiastową poprawę hydrodynamiki i elastyczności skóry. Zawartość heksapeptydu Argireline 1,2% zapewnia widoczną redukcję oznak starzenia i odbudowę skóry na poziomie komórkowym.
 • silna restrukturyzacja tkanek
 • aktywacja autoindukcji kolagenu i elastyny
 • redukcja zmarszczek
 • poprawa napięcia skóry
 • działanie antyoksydacyjne i cytostymulacyjnie
 • głęboka rewitalizacja i odżywienie skóry
 • wzrost poziomu nawilżenia i wypełnienia tkanek

Należy wykonać 4-6 zabiegów w odstępach 14-21 dni.

Efekt utrzymuje się około 1 rok.

Citrate Buffered Saline, Glutamine, Sodium Hyaluronate, Niacinamide (Vit B3), Ascorbic Acid (Vit C), Thioctic Acid, Glutathione, Arginine, Leucine, Retinyl Palmitate (Vit A), Aminobutyric Acid, Tocopherol (Vit E), Acetyl Decapeptide-3, Pyridoxine (Vit B6), Thiamine Nitrate (Vit B1), Organic Silicon, Acetyl Hexapeptide-3 (Argireline), Hexapeptide-10, Riboflavin (Vit B2), Oligopeptide-72, SH-Oligopeptide-2, Polypeptide-1, Acetyl Hexapeptide-30, Folic Acid, Calcium Pantothenate.

Dives Med. Eyelines

To profesjonalny preparat do mezoterapii o skutecznym działaniu ujędrniającym i rewitalizującym wrażliwej skóry oczu. Przeznaczony dla osób z licznymi zmarszczkami i wyraźną wiotkością skóry powiek. Spora zawartość nieusieciowanego kwasu hialuronowego działa mocno wygładzająco, a obecność peptydów biomimetycznych dodatkowo wzmocnienia tkankę łączną oraz stymuluje włókna kolagenowo-elastynowe. Działanie koktajlu wzbogacone jest o składniki liftingujące – DMAE i argirelinę, a także liczne składniki rewitalizujące, takie jak krzemionka organiczna, witamina C i E oraz łagodzący pantenol.
 • wygładzenie i poprawa napięcia skóry powiek
 • niwelowanie zmarszczek
 • poprawa zagęszczenia skóry i zmniejszenie prześwitu naczyń krwionośnych
 • subtelne wypełnienie doliny łez

Należy wykonać 4-6 zabiegów w odstępach 10-14 dni.

Efekt utrzymuje sie około 1 rok.

 • 4 peptydy biomimetyczne : Acetyl Hexapeptid-3 (Argireline), Pentapeptide-18, Acetyl
 • Hexapeptide-30, Acetylhexapeptide-8
 • Kwas hiaulronowy nieusieciowany 8mg/ml
 • Witaminy: Ascorbic Acid (Vit C), Tocoferol (Vit E), Panthenol (Pro-Vit B5)
 • Substancje pomocnicze: DMAE, Organic Silicon 

Dives Med. Bright Eyes

Koktajl redukujący zasinienia oczu – wyjątkowa formuła dedykowana walce z oznakami zmęczenia, jak również zasinieniami skóry powiek. Związek kwasu hialuronowego z 4 peptydami zapewnia silne rozjaśnienie i nawilżenie skóry pod oczami oraz efekt świeżego spojrzenia. Widoczne działanie preparatu jest efektem synergicznej kombinacji 4 peptydów biomimetycznych i substancji depigmentujących oraz ich oddziaływania na różnych poziomach komórkowych. Połączenie kwasu hialuronowego i peptydów zapewnia wyraźne rozjaśnienie i nawilżenie skóry pod oczami oraz efekt świeżego spojrzenia. Preparat eliminuje nagromadzony barwnik krwiopochodny i hamuje indukcję melaniny, co stanowi ochronę przed ciemnym zabarwieniem skóry. Obecność rutyny, kofeiny i hesperydyny pobudza mikrokrążenie i na długi czas zapobiega efektowi podkrążonych oczu. Bright Eyes wpływa korzystnie na elastyczność skóry i delikatnie wygładza zmarszczki.
 • wyraźne rozjaśnienie zasinionej skóry powiek
 • niwelacja ciemnego pigmentu krwiopochodnego
 • drenaż naczyń włosowatych i stymulacja mikrokrążenia
 • wygładzenie zmarszczek i poprawa napięcie skóry

Należy wykonać 4-6 zabiegów w odstępie 10-14 dni.

Czas utrzymywania się efektu jest bardzo indywidualny. Standardowo efekty utrzymują się około 1 rok.

 • 4 peptydy biomimetyczne : Acetyl Tetrapeptide-5, Oligopeptide-72, Pentapeptide-18, Hexapeptide-10
 • Kwas hialuronowy nieusieciowany: 5mg/ml
 • Witaminy i antyoksydanty: Niacynamide (Vit B3), Ascorbic Acid (Vit C)
 • Substancje pomocnicze: Metylochalkon Hesperydyny, N-Hydroxysuccinimide, Rutyna, Kofeina

DERMAQUAL - Rejuveyes - zaawansowany kompleks peptydowy + HA 5x5ml

Rejuveyes to zaawansowany meso-koktajl który został stworzony specjalnie do korekcji skóry w okolicy oka.

– eliminuje efekt ciemnych cieni powieki dolnej
– wyraźnie odmładza i wygładza zmarszczki mimiczne
– stymuluje wytwarzanie kolagenu
– hamuje proces starzenia skóry
– eliminuje obrzęki oraz efekt worków pod oczami
– wzmacnia elastyczność skóry

Dla osiągnięcia najlepszych efektów zabieg powinien być wykonywany minimum w 6 sesjach w okresie 3 miesięcy plus 4 sesje dla podtrzymania efektów po całej serii.

Aqua/ water, Alcohol Denat, Methylsilanol Mannuronate, Propylene Glycol, Glycerin , Magnesium
Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate , Steareth-20, Coumarin, Troxeerutin, Cynara Scolymus
Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Potassium Sorbate , N-hydroxysuccinimide , Phenoxyethanol,
Chrysin, Palmiotyl Tripeptide-1 , Palmiotyl Tetrapeptide-7, Sorbic Acid, Acetyl Tetrapeptide-5,
Caprylyl Glycol

Występujący w składzie kwas hialuronowy oraz kompleks 3 peptydów wzmacnia , wygładza oraz rozjaśnia skórę w okolicy oka oraz stymuluje wytwarzanie kolagenu, poprawia krążenie i inicjuje procesy komórkowe. Zabieg o potrójnym działaniu wygładza i wyraźnie rozjaśnia okolice oczu, redukując efekt opuchlizny, cieni pod oczami oraz drobnych zmarszczek mimicznych.

Obszary zastosowania: okolice oka , powierzchnia powieki dolnej.

Dermaheal Dark Circle Solution

• Redukcja cieni pod oczami
• Efekt rozjaśnienia
• Terapia przeciwstarzeniowa

Dermaheal Dark Circle Solution to preparat, który dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, redukując cienie i oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu. Poprawia elastyczność skóry poprzez przyspieszenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami.

Zastosowanie:

 • rozjaśnianie, rozświetlanie i nawilżanie skóry wokół oczu
 • redukcja cieni i oznak zmęczenia

Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie cieni pod oczami oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.

Zabieg należy powtarzać. Efekt widoczny jest przez około 1 rok.

 • Oligopeptide-34: zmniejsza syntezę melaniny blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów, odpowiada za nawilżenie skóry 
 • Oligopeptide-24: redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową
 • Decapeptide-4: peptyd zwiększający elastyczność, przyspiesza syntezę elastyny i kolagenu, metabolizm białek, wspomaga spalanie i redukcję cellulitu, odpowiada za wygładzanie skóry.

Dermaheal Eye Bag Solution

Dermaheal Eyebag Solution to preparat, który dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych poprawia cyrkulację krwi drobnych naczyń krwionośnych i stymuluje drenaż redukując „worki” i opuchnięcia pod oczami oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe pod oczami. Produkt wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry, ma także działanie rozjaśniające i rozświetlające.

 • redukcja “worków” i opuchnięć pod oczami
 • zapobieganie powstawania obrzęków
 • terapia przeciwstarzeniowa.

Już po pierwszym zabiegu można zauważyć wyraźne zmniejszenie cieni pod oczami oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.

Czas utrzymywania się efektu jest bardzo indywidualny. Standardowo efekty utrzymują się około 1 rok.

 • Peptydy biomimetyczne:
   – Tripeptide-41: zapobiega akumulacji tkanki tłuszczowej i stymuluje lipolizę
   – Nonapeptide-18: działanie przeciwstarzeniowe, przeciwzapalne,
   – Oligopeptide-61: zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych, zwiększających odkładanie tłuszczu,
   – Oligopeptide-73: zapobiega uszkodzeniom komórek skóry poprzez hamowanie wpływu UV i innych czynników indukujących apoptozę.

Electri – błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry

Nowy zabieg preparatem Electri to odpowiedź na wymagania aktywnych i zapracowanych osób, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na długą rekonwalescencję pozabiegową, ale zależy im, aby wyglądać świeżo i atrakcyjnie już po pierwszym podaniu preparatu. Electri, implementowany w drodze mezoterapii, łączy zalety kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Redukuje cienie pod oczami i przebarwienia, odżywia skórę, niweluje płytkie zmarszczki i rozświetla cerę.

Wystarczy jeden zabieg

Ekspresowa mezoterapia ELECTRI zawdzięcza swoją nazwę prawdopodobnie błyskawicznemu działaniu. Szybko, niczym iskra elektryczna, rewitalizuje skórę, co ma bardzo dużą wartość, gdy prowadzimy intensywny tryb życia i nie możemy sobie pozwolić na dziesiątki zabiegów. Wystarczy jeden zabieg, by osiągnąć efekt, bez długotrwałych serii czy rehabilitacji. Skuteczność błyskawicznej mezoterapii wynika z zawartości bursztynianu sodu. Ten nowatorski składnik poprawia oddychanie wewnątrzkomórkowe, stymuluje komórki skóry do wzrostu, poprawia ich dotlenienie i odżywienie. W efekcie skóra szybciej się regeneruje i odmładza.

Zastosowanie

ELECTRI jest zalecany do profilaktyki przedwczesnego starzenia się skóry na skutek jej odwodnienia i ciągłego działania wolnych rodników. Preparat sprzyja szybkiej i skutecznej poprawie wyglądu skóry kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Dlaczego Electri?

Skuteczność – Unikalna formuła łącząca fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu zapewnia szybką, widoczną poprawę i rozświetlenie skóry
Bezpieczeństwo – Produkt medyczny, jest wysoce biokompatybilny i hipoalergiczny. Stężenie fizjologiczne kwasu hialuronowego umożliwa łatwe podanie preparatu nie powodując obrzęku tkanek
Jakość – Electri jest produkowane w oparciu o międzynarodowe standardy jakości CE 0373

Jakie okolice można zrewitalizować?

ELECTRI można stosować przez cały rok:

 • wiosną – zmniejsza suchość skóry, wygładza drobne zmarszczki i nadaje blasku nawet najbardziej matowej cerze,
 • latem – zapewnia skórze maksymalne nawilżenie, usuwa pigmentację,
 • jesienią – poprawia koloryt skóry, nawilża i rozjaśnia, wygładza delikatne zmarszczki,
 • zimą – poprawia metabolizm komórek i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przywraca naturalną barierę fizjologiczną (chroni przed zimnem).

Zabieg może być wykonywany metodą iniekcji lub metodą kaniulową.

Właściwości zabiegu ELECTRI:

 • zwiększenie elastyczności i sprężystości,
 • stymulacja syntezy podstawowych białek strukturalnych skóry: kolagenu i elastyny,
 • zwiększenie dostawy tlenu do tkanek,
 • przywrócenie naturalnej bariery fizjologicznej, która chroni skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska i wolnymi rodnikami,
 • przyspieszenie regeneracji skóry po nasłonecznieniu lub agresywnych zabiegach kosmetycznych,
 • efekt liftingu,
 • poprawa struktury skóry,
 • odżywienie skóry.

Stężenie kwasu HA: 0,55% (8,25 mg/ml)

Stężenie bursztynu: 1,6% (24 mg/ml)

• To niesamowite, że efekty mezoterapii z bursztynianem sodu widać od razu po zabiegu! Skóra jest elastyczna, sprężysta i pełna blasku.
• Pacjentki ze skórą rumieniową są zachwycone, ponieważ zabieg niemal natychmiast wycisza rumień. Cera już w dniu zabiegu przestaje być reaktywna, gra naczyniowa wyraźnie się uspokaja.
• Rekomenduje  się mezoterapię ELECTRI wszystkim pacjentkom, które mają tendencję do tworzenia przebarwień. Zabieg jest świetnym przygotowaniem skóry do sezonu wiosenno-letniego. Bursztynian sodu zabezpiecza ją przed tworzeniem się plam posłonecznych, ponieważ uspokaja nadaktywność komórek barwnikowych (melanocytów).
• Bursztynian sodu jest silnym antyoksydantem – regeneruje skórę, która jest w stresie oksydacyjnym, czyli zbyt szybko starzeje się z powodu ataku wolnych rodników. Szczególnie zalecana jest dla osób z objawami fotostarzenia po nadmiernym opalaniu, korzystaniu z solarium itp.

ELECTRI można stosować przez cały rok:

 • wiosną – zmniejsza suchość skóry, wygładza drobne zmarszczki i nadaje blasku nawet najbardziej matowej cerze,
 • latem – zapewnia skórze maksymalne nawilżenie, usuwa pigmentację,
 • jesienią – poprawia koloryt skóry, nawilża i rozjaśnia, wygładza delikatne zmarszczki,
 • zimą – poprawia metabolizm komórek i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przywraca naturalną barierę fizjologiczną (chroni przed zimnem).

Zabieg może być wykonywany metodą iniekcji lub metodą kaniulową.

Właściwości zabiegu ELECTRI:

 • zwiększenie elastyczności i sprężystości,
 • stymulacja syntezy podstawowych białek strukturalnych skóry: kolagenu i elastyny,
 • zwiększenie dostawy tlenu do tkanek,
 • przywrócenie naturalnej bariery fizjologicznej, która chroni skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska i wolnymi rodnikami,
 • przyspieszenie regeneracji skóry po nasłonecznieniu lub agresywnych zabiegach kosmetycznych,
 • efekt liftingu,
 • poprawa struktury skóry,
 • odżywienie skóry.

Stężenie kwasu HA: 0,55% (8,25 mg/ml)

Stężenie bursztynu: 1,6% (24 mg/ml)

Hyalual Xela Rederm 1,1%, 1,8%, 2,2%

Redermalizacja to innowacyjna metoda, która pomaga skutecznie przeciwdziałać starzeniu się skóry i odbudowuje ją. Wywiera wpływ na wszystkie trzy podstawowe mechanizmy starzenia się skóry, czyli:

 • reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach,
 • skuteczne blokuje wolne rodniki, poprzez wpływ kwasu bursztynowego,
 • zapobiega odwodnieniu skóry – działanie kwasu hialuronowego.

Dla skutecznego przeprowadzenia procedury redermalizacji Hyalual Institute stworzył linię preparatów do iniekcji nowej generacji Xela Rederm®.

Szczególną cechą tych preparatów jest unikalna formuła wykorzystująca synergiczne działanie bursztynianu sodowego i kwasu hialuronowego.

Kuracja preparatami Xela Rederm® powinna składać się z trzech zabiegów przeprowadzanych co dwa tygodnie. Do utrzymania efektu kurację powtórzyć po 6-9 miesiącach – 1 zabieg w miesiącu lub jeszcze jedna seria zabiegów.

 • Aktywizację komórek do działania i hamuje procesy, prowadzące do ich śmierci,
 • Stymulację syntezy podstawowych białek strukturalnych skóry: kolagenu i elastyny,
 • Zwiększenie dostawy tlenu do tkanek.

Działanie Bursztynianu Sodowego zapobiega starzeniu się skóry oraz regeneruje ją, a efektem tego jest:

 • poprawa tekstury i wyglądu skóry,
 • zwiększenie elastyczności i sprężystości,
 • efekt liftingu,
 • usunięcie przebarwień,
 • zmniejszenie głębokości i rozmiaru zmarszczek,
 • odżywienie skóry.

Natomiast Kwas Hialuronowy zapobiega odwodnieniu skóry, a co za tym idzie nawilża ją wyrównując deficyt kwasu hialuronowego w tkankach. 

 • wiek pacjentów: 28 – 35 lat,
 • korekcja pierwszych oznak starzenia – typ „zmęczona twarz”. W tym przypadku charakterystyczne są zmiany koloru cery, pierwsze dynamiczne zmarszczki zewnętrznego kącika oka, zmiana owalu twarzy czy powstanie bruzdy nosowo-wargowej,
 • hiperpigmentacja,
 • zmiany potrądzikowe,
 • skóra tłusta, mieszana oraz sucha, obszary z cienką skórą,
 • przygotowanie oraz rehabilitacja przy zabiegach związanych z peelingiem głębokim i średniej głębokości,
 • przygotowanie oraz rehabilitacja przy zabiegach związanych z operacjami plastycznymi,
 • przygotowanie oraz rehabilitacja przy zabiegach związanych z fototerapią,
 • przygotowanie oraz rehabilitacja przy zabiegach związanych z resurfacingiem laserowym.
 • wiek pacjentów: od 35 roku życia,
 • nasilone zmiany związane z wiekiem (atonia, atrofia, ptoza),
 • zmarszczki (mimiczne oraz grawitacyjne) o różnej głębokości,
 • skóra sucha,
 • przygotowanie do plastyki konturowej.
 • wiek pacjentów: od 35 roku życia przy zabiegach na twarzy / w każdym wieku przy zabiegach na ciele
 • przy zaawansowanych zmianach związanych z wiekiem (powyżej 35 roku życia)
 • korekcja głębokich zmarszczek (powyżej 45 roku życia)
 • odbudowa strefy około wargowej (w każdym wieku)

W zależności od wersji preparatu stężenie substancji wygląda następująco:

Xela Rederm 1,1%

 • Stężenie kwasu HA: 1,1% (11 mg/ml)
 • Stężenie bursztynu: 1,6% (16 mg/ml)

Xela Rederm 1,8%

 • Stężenie kwasu HA: 1,8% (18 mg/ml)
 • Stężenie bursztynu: 1,6% (16 mg/ml)

Xela Rederm 2,2%

 • Stężenie kwasu HA: 2,2% (22 mg/ml)
 • Stężenie bursztynu: 1,6% (16 mg/ml)

Mezoterapia skóry głowy

Klienci po przebyciu choroby Covid – 19 często zgłaszają problem z wypadaniem włosów lub pogorszeniem ich kondycji. Idealnym rozwiązaniem w przypadku tego typu problemów jest właśnie mezoterapia igłowa skóry głowy, która pobudza ukrwienie skóry, dostarcza jej niezbędnych składników pobudzających odrost i zagęszczenie włosów.

Dermaheal HL

• Zapobieganie wypadaniu włosów
• Alopecja

Dermaheal HL to produkt do mezoterapii skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Efekty zastosowania mezoterapii są bardzo dobre już po pierwszych zabiegach, ale to lekarz decyduje o doborze kuracji i jej długości.Zaleca się przeprowadzenie całej kuracji, na którą składają się minimum 4 sesje w odstępach 7-10 dni, a następnie 2-3 sesje podtrzymujące. Leczenie powinno być kontynuowane poprzez pielęgnacją domową.

 • Peptydy biomimetyczne:
  – Decapeptide-4 (CG-IDP2): wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa
  – Acetyl Decapeptide-3 (Rejuline): rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa
  – Oligopeptide-41 (Keramin 1): stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych
  – Copper Tripeptide-1 (CG–Peptyd Miedzi): wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe.
 • 56 aktywnych składników:
   – 13 witamin
   – 24 aminokwasy
   – 5 minerałów
   – 4 koenzymy
   – 4 kwasy nukleinowe
   – 2 czynniki redukujące

RRS XL Hair

To profesjonalny produkt przeznaczony do biostymulacji wzrostu włosów. Przyczynia się także do ogólnej poprawy kondycji włosów. Przyniesie zamierzone efekty niezależnie od wieku pacjenta. Okolice zastosowania to: skóra głowy, brwi oraz wzgórek łonowy.

 • wzmacnianie osłabionych włosy
 • zapobieganie łysieniu
 • zapobieganie nadmiernemu wypadaniu włosów
 • wzmacnianie włosy o słabej kondycji
 • Poprawa grubości i gęstości włosów
 • odbudowa brwi

1 sesja w tygodniu, ok. 6-12 sesji.

 • 0,05 mg/ml HA kwasu hialuronowego 17,5 mg/ml koktajlu biostymulującego
 • 8 antyoksydantów: vit.C, kwas triferulowy, Irbic acid, Izobenzofuranonowych,-hederyna, Hederasaponin C, Hederacolchiside E i F
 • 2 lipolityki: fukoksantyna, cafeina
 • 7 flawonoidów: cinaroside, cinaratrioside, kwercetyna, kaempferol, troxerutin, rutyna, hesperydyna
 • 8 mikroelementów: I, K, Br, Cl, Ca, Fe, Si, Mg
 • 3 witaminy: vit. C, vit. A, vit. B2
 • 8 saponin: ruskogeniny, neoruscogenin, α-hederyna, hederasaponin C, hederacolchiside E i F, azjatykozyd, madecassoside
 • 3 trójterpeny: kwas azjatycki, kwas madecassic, kwas bursztynowy
 • 1 aminokwas: L-karnityna
 • 2 AHAs: kwas jabłkowy, kwas mlekowy
 • 2 polifenole: kwas chlorogenowy, Floroglucyna
 • składnik lipolitycznym: kofeina i fukoksantyna
 • transport tłuszczu: AHAs

Dives Med. Rich Hair

Włosy słabe, zniszczone, pozbawione blasku?

Rich Hair to niepowtarzalny kompleks 26 składników o szerokim spektrum działania zalecany do zabiegów na owłosiona skórę głowy. Działanie preparatu oparte jest na połączeniu peptydów biomimetycznych z czynnikami wzrostu, witaminami, minerałami i aminokwasami. Rich Hair zapobiega nadmiernej utracie włosów oraz stymuluje ich porost poprzez wydłużenie fazy anagenu. Obecność peptydów biomimetycznych zapewnia wysoką efektywność i terapię celowaną na wszystkie problemy występujące w obrębie skóry głowy. Rich hair leczy łysienie androgenowe, alopecję (łysienie plackowate) czy przerzedzenie włosów wynikające z chorób, starzenia się czy niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych.

 • silna rewitalizacja i mineralizacja włosa
 • pozytywny wpływ na grubość łodygi i wielkość mieszka
 • wydłużenie fazy życiowej włosa i pobudzenie jego porostu
 • hamowanie wypadania włosów
 • korzystnie wpływa na ukrwienie skóry głowy

6-8 zabiegów, w odstępach 7-21 dniowych

 • 7 peptydów biomimetycznych : Oligopeptide-54, Cooper Tripeptide-1, Biotynyl Tripeptide-1, Decapeptide-18,
  Pentapeptide-33, Acetyl Tetrapeptide-3, Polypeptide-9
  Kwas hiaulronowy nieusieciowany 5mg/ml
 • Witaminy: Pyridoxine (Vit B6), Niacynamid (Vit B3), Biotin (Vit B7), Ribofalvin (Vit. B2), Thiamine Nitrate
  (B1), Panthenol (Pro-Vit B5)
 • Aminokwasy: Valine, Arginine, Lysine, Leucine, Histidine, Alanine, Glycine, Proline
 • Minerały: Sodium Phosphate, Zinc Sulfate
 • Czynnik redukujący : Glutathione

DR CYJ Hair Filler

Wypadanie włosów po Covid 19?

Klienci po przebyciu choroby Covid – 19 często zgłaszają problem z wypadaniem włosów lub pogorszeniem ich kondycji. Idealnym rozwiązaniem w przypadku tego typu problemów jest właśnie mezoterapia igłowa skóry głowy, która pobudza ukrwienie skóry, dostarcza jej niezbędnych składników pobudzających odrost i zagęszczenie włosów.
Peptydowa terapia włosów DR CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona w przypadku łysienia androgenowego oraz spowodowanego stresem, złą dietą czy częstym farbowaniem. Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat. Ich zwieńczeniem jest nowa unikatowa technologia siedmiu rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych. Mezoterapii DR CYJ dwukrotnie zostały przyznane prestiżowe nagrody “Perła Dermatologii Estetycznej 2017” oraz “Perła Dermatologii Estetycznej 2019”.
Polecany jest przede wszystkim osobom borykającym się z problemem nadmiernego wypadania włosów i łysienia. Dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Przeciwskazaniami do wykonania tej mezoterapii są :
• kobiety w ciąży i karmiące
• uczulenie na którykolwiek ze składników
• zmiany skórne, choroby skóry
• infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami
• przyjmowanie leków immunosupresyjnych
• terapia sterydowa
• choroby autoimmunologiczne
• niewyrównana cukrzyca
• choroby reumatyczne
• powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia

Mezoterapia skóry głowy jest popularnym zabiegiem leczniczym, który pozwala zahamować proces wypadania włosów, jednocześnie stymulując wzrost włosa. Często odrastające włosy są grubsze i silniejsze od włosów utraconych. Zabiegi mezoterapii skóry głowy DR CYJ polecamy w sytuacjach:
• utraty włosów spowodowanej nieprawidłowym odżywianiem się, słabym krążeniem, zmianami hormonalnymi, ciążą i laktacją, ekspozycją skóry głowy na promieniowanie słoneczne, nadmiernym stresem,
• zdiagnozowania łysienia typu męskiego,
• łysienia plackowatego,
• łysienia rozlanego.
Zabieg można przeprowadzać także w charakterze profilaktyki. Wówczas ma on na celu poprawę kondycji skóry głowy oraz włosów.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR CYJ Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do innych mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.
Skutków ubocznych właściwie nie ma, jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu lub też niewielkie swędzenie. Wspomniane niedogodności znikają w przeciągu 1 doby. Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je , pogrubiają. Efekty widać już po 2 miesiącach.  Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.
Peptydowa terapia włosów DR CYJ Hair Filler to :
• powstrzymanie wypadanie włosów
• skuteczna walka z alopecją
• przyspieszony odrost włosów
• pogrubienie i zagęszczenie włosów
• rewitalizacja mieszków włosowych
• wzmacnianie włosów przed i po przeszczepie
Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Terapia powinna trwać 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.
Osoby zainteresowane skorzystaniem z dobroczynnego działania mezoterapii na skórę głowy oraz włosy DR CYJ  zachęcamy do kontaktu  z Walczak Beauty Point w Warszawie.

Umów się na wizytę!

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub umówić wizytę poprzez serwis Booksy.