Laser Q-switch w Walczak Beauty Point

Współczesna medycyna estetyczna przywraca nam komfort życia i atrakcyjny wygląd, nawet jeżeli w przeszłości podejmowaliśmy decyzje w przypływie emocji, nie zastanawiając się nad długotrwałymi skutkami chwilowej zachcianki. Dotyczy to zwłaszcza popularnych od wielu lat tatuaży czy makijażu permanentnego powierzonego niewykwalifikowanej osobie. Dzięki zabiegom z użyciem lasera Q-switch istnieje możliwość usunięcia zarówno jasnych, jak i ciemnych barwników w skórze poprzez kontrolowane wysyłanie wiązki światła o określonej długości. Co ważne, nie musimy obawiać się uszkodzenia okolicznych tkanek. Jakie inne właściwości zapewnia urządzenie? Sprawdź

Laser Q-switch: Skuteczne usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

Na czym polega skuteczność lasera typu Q-switch? Urządzenie emituje wysokoenergetyczne, a jednocześnie niezwykle krótkie impulsy promieniowania elektromagnetycznego. Kierowane są w głąb skóry, gdzie oddziałują wyłącznie na barwnik. Zabieg nie pozostawia blizn, a czas rekonwalescencji jest stosunkowo krótki. Ewentualne zaczerwienienie lub swędzenie znika po około dwóch tygodniach. Światło lasera jest absorbowane przez barwnik, powodując efekt fotoakustyczny. W rezultacie następuje natychmiastowe odparowanie preparatu, bez trwałych obrażeń skóry. Urządzenie pozwala pozbyć się niechcianych tatuaży, źle wykonanego makijażu permanentnego i każdego innego przebarwienia.

Zastosowanie Laser Q-switch w redukcji rumienia i odmładzaniu skóry

Laser Q-switch doskonale sprawdzi się także w korekcji zmarszczek, poprawie konturów twarzy, likwidacji blizn, melazmy i hiperpigmentacji oraz przywróceniu skórze jędrności i elastyczności. Dzięki urządzeniu można w nieinwazyjny sposób wyeliminować oznaki upływającego czasu i zredukować widoczne niedoskonałości bez użycia skalpela. Powstające podczas zabiegu mikrouszkodzenia stymulują produkcję nowego kolagenu oraz kurczenie i napięcie tkanek. Laser działa na skórę właściwą w sposób mechaniczny, co znacząco skraca okres rekonwalescencji. Jest bezbolesny i bezpieczny dla każdego typu cery. Pacjent może niemal natychmiast wrócić do codziennej aktywności.

Black Doll Peeling z wykorzystaniem Laser Q-switch: Twoja droga do idealnej cery

Laserowy peeling oczyszczający Black Doll pozwala usunąć wszelkie zanieczyszczenia skóry twarzy i dekoltu, z którymi nie radzą sobie inne metody. Sięga do głębszych warstw, poprawiając wygląd cery i przywracając jej naturalny blask. Pomaga zredukować widoczne niedoskonałości, podskórny brud oraz wągry, będące efektem nadprodukcji łoju. Sprawdzi się także w przypadku zatkanych porów, łagodnej postaci trądziku pospolitego, rogowacenia, pierwszych oznak starzenia oraz szarej cery bez energii. To doskonały sposób, aby zadbać o ogólną kondycję skóry, nie martwiąc się o uszkodzenie otaczających tkanek, powstawanie bliznowców czy przebarwień.

Fotoodmładzanie z Laserem Q-switch: Rewolucyjna metoda na młodszy wygląd

Zabieg wykorzystujący działanie światła o dopasowanej do skóry częstotliwości powoduje jej rozgrzanie i doprowadza do przebudowy oraz wytwarzania nowych włókien kolagenowych i elastyny. W rezultacie następuje spowolnienie procesów starzenia, redukcja przebarwień i wszelkich niedoskonałości, a także rozświetlenie i rozjaśnienie cery. Wśród wskazań do zabiegu znajdują się: utrata jędrności skóry, rozszerzone pory, naczynka, rumień, zmarszczki itp. Bezpośrednio po wykonaniu fotoodmładzania z laserem Q-switch skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Objawy te znikają jednak po kilku dniach od zabiegu.

Usuwanie przebarwień i plam soczewicowatych z pomocą nowoczesnej technologii Laser Q-switch

W ramach medycyny estetycznej można skorzystać z wielu zabiegów, które pozwalają na skuteczne i długotrwałe pozbycie się plam soczewicowatych i innych przebarwień. Rosnącą popularnością cieszy się laser Q-switch, który zapewnia krótkotrwałą ekspozycję skóry na działanie wiązki światła oraz zmniejszone do minimum ryzyko powstawania blizn i uszkodzeń tkanek. Należy pamiętać, że wśród przeciwwskazań do wykonania procedury znajdują się: ciąża, okres laktacji, trądzik zapalny, aktywne infekcje grzybicze, bakteryjne i wirusowe, skłonność do blizn przerostowych i keloidów czy przyjmowanie niektórych leków.

Zapraszamy serdecznie do Walczak Beauty Point w Warszawie. Nasi specjaliści z pewnością doradzą najlepszy zabieg dostosowany do Twojej skóry.

Umów się na wizytę!

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub umówić wizytę poprzez serwis Booksy.